OFFERS
Big Weekly Offer
 • Big Weekly Offer
 • Big Weekend Offer
 • Big Monthly Offer
popust1

Дополнителен попуст за секоја прва нарачка !

“LOVEBIGSHOP”   *Искористи го кодот во твојата кошничка

Follow us on:

Маслинки 5-ка 500гр Kalamata

Маслинки 5ка 500гр Kalamata

165.00ден
Каламата маслинките доаѓаат од познатиот Каламата регион од Грција. Заоблени, полни,месести и со пријатен мирис и вкус. Тие имаат природна црно-кафеава боја и мала мекост во текстурата како што растат и созреваат на дрвото. Бојата на Каламата не е еднолична поради природниот процес и зависи од која страна на дрвото растат и нивната изложеност на сончевите зраци. Оние што се изложени на сонце повеќе се со потемна боја.
Купи
Макарони 5-ка 350гр Fusili

Макарони 5ка 350гр Fusili

22.00ден
Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини кои се создадени со посебно внимание, тогаш 5-ка е ваш вистински избор.
Купи
Кашкавал 5-ка 1кг Мешан

Кашкавал 5ка 1кг Мешан

138.00ден223.00ден
Млечен кашкавал со витамини А, Б1 и Б2 со македонско потекло. Производот е на мерење во вакуум пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
Избери количина
Свеж домат Fruitland 1кг

Свеж домат Fruitland 1кг Црвен

10.00ден49.00ден
Секогаш свежи и внимателно одбрани производи. Доматот е богат со витамин Ц, Б1, Е, каротен и железо и се карактеризира со благ и природен вкус. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
Избери количина
Леб 5-ка 400гр Бел

Леб 5ка 400гр Бел

26.00ден
Пченичниот бел леб на парчиња е изработен од бело пченично брашно. Со густа и мека структура, како и одличен вкус и арома и е идеален за подготвување сендвичи за вашите најблиски.
Купи

Секојдневни продукти

Пијалаци
Алкохолни
 • Алкохолни
 • Безалкохолни
 • Кафиња и чаеви
 • ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛАЦИ
Свежа храна
Пекарница
 • Пекарница
 • Рибарница
 • Месарница
 • Овошје
 • Зеленчук
Книжарница
Книги
 • Книги
 • Папки
 • ПРИБОР ЗА ПИШУВАЊЕ
 • УЧИЛИШЕН ПРИБОР
 • ТОНЕРИ
 • ОСТАНАТО

Ладна и замрзната храна

Здравје и убавина
Нега и тело
 • Нега и тело
 • Нега на коса
 • Козметика
 • Нега на лице
 • Шминка

Следете не на Facebook

Следете не на Instagram

Прочитај ги сите најнови рецепти

Чискејк рецепт

Време е за брза вкусна торта која не се пече. Популарната торта нека биде дел и од вашата кујна во овие пролетни денови, со шолја топло...

Види повеќе