Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Šabac

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кајмак Šabac 250гр

  Кајмак Šabac 250гр

  Кајмакот претставува млечен производ со мек, кремлив состав и благо-кисел вкус. Tрадиционален производ, кремаст и лесен за ширење, неодоливо вкусен и препознатлив по неговиот квалитет, произведен во ридските предели на Балканот.
  ден 92,00
  Слика на Кајмак Šabac 150гр

  Кајмак Šabac 150гр

  Кајмакот претставува млечен производ со мек, кремлив состав и благо-кисел вкус. Tрадиционален производ, кремаст и лесен за ширење, неодоливо вкусен и препознатлив по неговиот квалитет, произведен во ридските предели на Балканот.
  ден 59,00
  Слика на Сирење Šabac 450гр Mediteraneo

  Сирење Šabac 450гр Mediteraneo

  Со ова сирење, секоја салата се претвора во гурмански оброк. Бело меко растително сирење како Mediteraneo е главната состојка во салатите широко позната како грчки салати. Салатите од зелена салата, исто така, добро се мешаат со бело сирење.
  ден 152,00