Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Агро Леска

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Аронија Агро Леска 1кг Замрзната

  Аронија Агро Леска 1кг Замрзната

  Црните топчиња полни со лековит нектар, налик на боровница, со благо-киселкаст вкус сличен на дренка и невообичаена арома која потсетува на онаа на рибизлите, се вистинска витаминска бомба.
  ден 109,00