Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Део Стикови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Део стик Fa 50мл Sport

  Део стик Fa 50мл Sport

  48-часовна ултра силна заштита од потење на пазувите и непријатни мириси на телото. Свеж, машки мирис. Неодоливо чувство на мека и сува кожа
  ден 112,00
  Слика на Део стик Fa 50мл Power Boost

  Део стик Fa 50мл Power Boost

  48-часовна ултра силна заштита од потење на пазувите и непријатни мириси на телото. Свеж, машки мирис. Неодоливо чувство на мека и сува кожа
  ден 112,00
  Слика на Део стик Fa 50мл Max Protect

  Део стик Fa 50мл Max Protect

  48-часовна ултра силна заштита од потење на пазувите и непријатни мириси на телото. Свеж, женски мирис. Неодоливо чувство на мека и сува кожа
  ден 112,00
  Слика на Део стик STR8 50мл Fresh Recharge

  Део стик STR8 50мл Fresh Recharge

  Машкиот антиперспирант стик STR8 Fresh Recharge е идеален козметички производ за секој што не сака да прави компромис помеѓу заштитата од формирање на пот и маскирање непријатни мириси. Ќе се погрижи за ефикасно намалување на формирањето на пот и благодарение на технологијата за постепено ослободување, ќе ви обезбеди заштита и чувство на свежина до 48 часа. Со сигурност ќе ги одржува пазувите суви и чисти во текот на целиот ден. Покрај тоа, тој исто така содржи ароматичен, свеж мирис, така што ќе служи и како долготраен дезодоранс. Благодарение на практичното и лесно преносливо пакување, кое сигурно ќе ве импресионира со неговиот едноставен и чист дизајн, секогаш можете да го имате при рака.
  ден 155,00
  Слика на Део стик STR8 50мл Heat Resist

  Део стик STR8 50мл Heat Resist

  Антиперспирантен дезодорансен стик он кој нуди заштита од потење дури и во екстремно жешки средини 48 часа, користејќи ја новата Формула за отпорност на топлина!
  ден 155,00
  Слика на Део стик Borotalco 40мл Original

  Део стик Borotalco 40мл Original

  Безалкохолниот состав на Borotalco Original deo stick е нежен за кожата, но е ефикасна и брза помош против непријатноста предизвикана од потење. Благодарение на микро-талкот содржан во него, тој ефикасно ја апсорбира потта и се грижи за пријатно сува кожа секој ден. Уникатен мирис, 48-часовен сигурен унисекс дезодоранс. Со 0% алкохол. Дерматолошки тестиран производ.
  ден 155,00
  Слика на Део стик STR8 50мл Protect Extreme

  Део стик STR8 50мл Protect Extreme

  Антиперспирантен дезодорансен стик кој штити од пот и мирис, додека кожата ја чува заштитена 48 часа, користејќи ја новата 3D Protect Extreme формула.
  ден 155,00
  Слика на Део стик STR8 50мл All Sports

  Део стик STR8 50мл All Sports

  Антиперспирантен дезодорансен стик кој ве одржува свежи 72 часа, користејќи ја Stay Fresh технологијата со милиони микрокапсули.
  ден 159,00