Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Леќа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Леќа Сончева Долина 400гр

  Леќа Сончева Долина 400гр

  Леќата е зрнест производ кој често се користи како главно јадење во сите домаќинства. Изобилува со многу белковини, прехранбени влакна, фолна киселина, витамин Б1 и минерали.
  ден 55,00
  Слика на Леќа Сончева Долина 900гр

  Леќа Сончева Долина 900гр

  Леќата е зрнест производ кој често се користи како главно јадење во сите домаќинства. Изобилува со многу белковини, прехранбени влакна, фолна киселина, витамин Б1 и минерали.
  ден 109,00
  Слика на Леќа Макс 400гр

  Леќа Макс 400гр

  Леќата е зрнест производ кој често се користи како главно јадење во сите домаќинства. Изобилува со многу белковини, прехранбени влакна, фолна киселина, витамин Б1 и минерали.
  ден 39,00
  Слика на Леќа 5-ка 400гр

  Леќа 5-ка 400гр

  Леќата е зрнест производ кој често се користи како главно јадење во сите домаќинства. Изобилува со многу белковини, прехранбени влакна, фолна киселина, витамин Б1 и минерали.
  ден 45,00