Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Прибор за сечење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Ножички Pelikan Fancy (Блистер)

  Ножички Pelikan Fancy (Блистер)

  Ножици со врвен квалитет со сечиво направено од нерѓосувачки челик. Имаат заоблен врв за дополнителна заштита при сечење и ергономска дршка за полесно прилагодување на раката и употреба. Совршени за училишна, канцелариска и домашна употреба.
  ден 77,00 ден 65,00
  Слика на Ножички Pelikan Универзални Блистер

  Ножички Pelikan Универзални Блистер

  Ножици со врвен квалитет со сечиво направено од нерѓосувачки челик. Имаат ергономска и гумирана дршка за полесно прилагодување на раката и употреба. Идеални за канцелариска, училишна и домашна употреба.
  ден 108,00
  Слика на Ножици Ергономски 23,5см

  Ножици Ергономски 23,5см

  Ножици со сечиво направено од нерѓосувачки челик. Имаат ергономска дршка за полесно прилагодување на раката и употреба. Идеални за канцелариска, домашна и училишна употреба
  ден 34,00
  Слика на Ножици 15,5см

  Ножици 15,5см

  Ножици со сечиво направено од нерѓосувачки челик. Идеални за канцелариска, домашна и училишна употреба
  ден 55,00
  Слика на Скалпел 18см Пластичен

  Скалпел 18см Пластичен

  Скалпел со пластична дршка и сечиво од нерѓосувачки челик.
  ден 17,00
  Слика на Скалпел 9см Пластичен

  Скалпел 9см Пластичен

  Скалпел со пластична дршка и сечиво од нерѓосувачки челик.
  ден 7,00