Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Хефт машинки и иглици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Хефталица Herlitz 10

  Хефталица Herlitz 10

  Хефт Машинка од германскиот производител Herlitz со висок квалитет и издржливост. Има метално тело и гумирани грипови и е погодна за користење за канцелариска и за домашна употреба.
  ден 441,00
  Слика на Хефталица Herlitz 24/6

  Хефталица Herlitz 24/6

  Хефт Машинка од германскиот производител Herlitz со висок квалитет и издржливост. Има метално тело и гумирани грипови и е погодна за користење за канцелариска и за домашна употреба.
  ден 610,00
  Слика на Хефт машинка клешта Offishop 45л

  Хефт машинка клешта Offishop 45л

  Хефт машинка со висок квалитет и издржливост. Има метално тело и е погодна за користење во канцеларија или дома. Капацитет – 45 листа.
  ден 351,00
  Слика на Хефт машинка клешта Offishop 25л

  Хефт машинка клешта Offishop 25л

  Хефт машинка со висок квалитет и издржливост. Има метално тело и е погодна за користење во канцеларија или дома. Капацитет – 25 листа.
  ден 139,00
  Слика на Хефт машинка клешта Offishop 20л

  Хефт машинка клешта Offishop 20л

  Хефт машинка со висок квалитет и издржливост. Има метално тело и е погодна за користење во канцеларија или дома. Капацитет – 20 листа.
  ден 102,00
  Слика на Хефт Иглици 24/6 Стандард

  Хефт Иглици 24/6 Стандард

  Иглици за хефт машинка 24/6
  ден 13,00
  Слика на Хефт Иглици 24/6 Бакар

  Хефт Иглици 24/6 Бакар

  Бакарни Иглици за хефт машинка 24/6
  ден 15,00