Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Absolut

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Вотка Absolut 1л

  Вотка Absolut 1л

  Чиста, старомодна и многу вкусна, оваа вотка е резултат на правење вотка од чиста зимска пченица, без дополнителен шеќер што обично ги сочинува повеќето други брендови на вотка. Содржи 40% алкохол.
  ден 915,00
  Слика на Вотка Absolut 0.05л

  Вотка Absolut 0.05л

  Чиста, старомодна и многу вкусна, оваа вотка е резултат на правење вотка од чиста зимска пченица, без дополнителен шеќер што обично ги сочинува повеќето други брендови на вотка. Содржи 40% алкохол.
  ден 89,00
  Слика на Вотка Absolut 0.7л Citron

  Вотка Absolut 0.7л Citron

  Со вкус на Absolut вотка и цитрус и со чиста и интензивна арома. Мазен и мек, со свеж овошен лимон и лимета и ноти од кора од лимон. Не содржи додаден шеќер. Содржи 40% алкохол.
  ден 725,00
  Слика на Вотка Absolut 0.7л Mandrin

  Вотка Absolut 0.7л Mandrin

  Направена исклучиво од природни состојки. Сложена, мазна и мека со овошен карактер од мандарина и портокал. Мешано со нота од кора од портокал. Не содржи додаден шеќер. Содржи 40% алкохол.
  ден 715,00
  Слика на Вотка Absolut 0.7л Raspberri

  Вотка Absolut 0.7л Raspberri

  Absolut Raspberri е богата и интензивна со свеж и овошен вкус на зрели малини. Направена исклучиво од природни состојки и за разлика од други вотки со вкус, не содржи додаден шеќер. Содржи 40% алкохол.
  ден 995,00
  Слика на Вотка Absolut 0.7л Vanilia

  Вотка Absolut 0.7л Vanilia

  Absolut Vanilia е богата, робустна и комплексна вотка. Има посебен карактер на ванила, ноти на путер и на црно чоколадо. Направена исклучиво од природни состојки и не содржи додаден шеќер. Содржи 40% алкохол.
  ден 715,00
  Слика на Вотка Absolut 0.5л

  Вотка Absolut 0.5л

  Чиста, старомодна и многу вкусна, оваа вотка е резултат на правење вотка од чиста зимска пченица, без дополнителен шеќер што обично ги сочинува повеќето други брендови на вотка. Содржи 40% алкохол.
  ден 518,00
  Слика на Вотка Absolut 0.7л

  Вотка Absolut 0.7л

  Чиста, старомодна и многу вкусна, оваа вотка е резултат на правење вотка од чиста зимска пченица, без дополнителен шеќер што обично ги сочинува повеќето други брендови на вотка. Содржи 40% алкохол.
  ден 709,00