Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Ajax

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Средство за под Ajax 1л Hibiscus

  Средство за под Ajax 1л Hibiscus

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 159,00
  Слика на Средство за стакло Ajax 750мл

  Средство за стакло Ajax 750мл

  Ајаx ефикасно и без напор чисти докажано ги отстранува сите нечистотии и дамки и ја остава површината 100% чиста и сјајна.
  ден 145,00
  Слика на Средство за стакло Ajax 750мл Refill

  Средство за стакло Ajax 750мл Refill

  Ајаx ефикасно и без напор чисти докажано ги отстранува сите нечистотии и дамки и остава површини 100% чиста и сјајна.
  ден 119,00
  Слика на Средство за чистење на дрвени површини Ajax 1л Optimal 7

  Средство за чистење на дрвени површини Ajax 1л Optimal 7

  Ајax ќе остави мирис во вашиот дом до неколку часа. Совршена чистота, сјај и пријатен свеж мирис на бадеми кој трае дури и вториот ден по чистењето. Длабокото чистење на Ајax ги остава површините сјајни и чисти дури и без плакнење. Нежен на деликатни површини (мермер, керамика). Употреба на подови низ домаќинството, на места во кујна, бања, итн. Погоден за паркет.
  ден 169,00
  Слика на Средство за под Ajax 1л Lilac Breeze

  Средство за под Ajax 1л Lilac Breeze

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 159,00
  Слика на Средство за под Ajax 1л Spring Flowers

  Средство за под Ajax 1л Spring Flowers

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 159,00
  Слика на Средство за под Ajax 1л Red Flowers

  Средство за под Ajax 1л Red Flowers

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 159,00
  Слика на Универзално средство Ajax 1л Pure Home Apple

  Универзално средство Ajax 1л Pure Home Apple

  Ajax Pure Home е чистач за разни површини со специјална антибактериска формула. Ajax Pure Home со мирис на цвет од јаболка и есенцијални масла од жалфија, чисти со длабоко отстранување на 99,99% од бактериите. Остава освежувачки и долготраен мирис на ароматични билки и цвеќиња ....
  ден 159,00
  Слика на Универзално средство Ajax 1л Pure Home Eldelflower

  Универзално средство Ajax 1л Pure Home Eldelflower

  Единствениот производ што можете да го користите за чистење на речиси сè. Овој универзален чистач Ajax Pure Home Elderflower ќе ви помогне лесно да се ослободите од сите нечистотии и да станете ваша мала сигурна алатка не само за одржување на уредниот дом секој ден.
  ден 159,00
  Слика на Средство за бањи Ajax 750мл Со пумпа

  Средство за бањи Ajax 750мл Со пумпа

  Ajax Bathroom содржи моќна формула за чистење и ги остава површините свежи и чисти.
  ден 172,00
  Слика на Сет Средство за кујна Ajax 600мл Kitchen + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Сет Средство за кујна Ajax 600мл Kitchen + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Средство за чистење на кујнски елементи со подарок средство за чистење секаков вид стаклени површини.
  ден 172,00
  Слика на Сет Средство за под Ajax 1л Red Flowers + Средство за под Ajax 1л Spring Flowers

  Сет Средство за под Ajax 1л Red Flowers + Средство за под Ajax 1л Spring Flowers

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 155,00
  Слика на Сет Средство за бања Ajax 750мл Bathroom + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Сет Средство за бања Ajax 750мл Bathroom + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Средство за чистење на бањата со подарок средство за чистење секаков вид стаклени површини.
  ден 172,00
  Слика на Средство за кујна Ajax 750мл Kitchen

  Средство за кујна Ajax 750мл Kitchen

  Средство за чистење на кујнски елементи.
  ден 172,00
  Слика на Сет Средство за бањи Ajax Trigger 750мл + Средство за стакло Ajax Crystal Clean 750мл

  Сет Средство за бањи Ajax Trigger 750мл + Средство за стакло Ajax Crystal Clean 750мл

  Брзо и лесно чистење на сите прозорци и површини што може да се мијат, површините остануваат целосно прозирни и 100% без дамки.
  ден 149,00