Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Апетисани

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кикиритки Hello 100гр

  Кикиритки Hello 100гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 37,00
  Слика на Кикиритки Hello 500гр

  Кикиритки Hello 500гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 155,00
  Слика на Кикиритки Hello 250гр

  Кикиритки Hello 250гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 82,00
  Слика на Кикиритки Gud 400гр Пржени

  Кикиритки Gud 400гр Пржени

  Пржени солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 99,00
  Слика на Кикиритки Gud 200гр Печени

  Кикиритки Gud 200гр Печени

  Печени солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 62,00
  Слика на Кикиритки Gud 180гр Chili Пржени

  Кикиритки Gud 180гр Chili Пржени

  Пржени солени кикирики со вкус на чили.
  ден 55,00
  Слика на Кикиритки Gud 100гр Chili Пржени

  Кикиритки Gud 100гр Chili Пржени

  Пржени солени кикирики со вкус на чили.
  ден 32,00
  Слика на Кикиритки Gud 180гр Пржени

  Кикиритки Gud 180гр Пржени

  Пржени солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 62,00
  Слика на Кикиритки Bako 400гр Со лушпа

  Кикиритки Bako 400гр Со лушпа

  Печени кикирики со лушпа. Производот е на мерење и цената се однесува на килограм.
  ден 67,00
  Слика на Кикиритки Go Nuts 40гр Taco Mexicana

  Кикиритки Go Nuts 40гр Taco Mexicana

  Печени солени кикиритки со арома на сирење.
  ден 10,00
  Слика на Кикиритки Go Nuts 40гр Magic

  Кикиритки Go Nuts 40гр Magic

  Печени кикиритки со вкусна мешавина од зачини.
  ден 10,00
  Слика на Лешници Bako 100гр Бел Печен

  Лешници Bako 100гр Бел Печен

  Лешниците се омилените јаткасти плодови на многумина, а препознатливите арома и вкус овозможуваат тие да се користат на многу начини.
  ден 69,00
  Слика на Сончоглед Bako 200гр Бел Печен

  Сончоглед Bako 200гр Бел Печен

  Печен солен сончоглед.
  ден 29,00
  Слика на Кикиритки Bako 300гр Црвени Непечени

  Кикиритки Bako 300гр Црвени Непечени

  Кикириките се добар извор на протеини и во себе содржат есенцијални витамини, минерали и растителни соединенија.
  ден 59,00
  Слика на Кикиритки Bako 300гр Црвени Печени

  Кикиритки Bako 300гр Црвени Печени

  Печени солени кикиритки.
  ден 59,00
  Слика на Пченка Bako 170гр Зачинета

  Пченка Bako 170гр Зачинета

  Крцкава пржена зачинета пченка.
  ден 39,00
  Слика на Бадеми Bako 100гр Печени

  Бадеми Bako 100гр Печени

  Печени крцкави бадеми.
  ден 59,00
  Слика на Индиски ореви Bako 100гр

  Индиски ореви Bako 100гр

  Вкусно крцкави индиски ореви.
  ден 72,00
  Слика на Сончоглед Bako 200гр Црн Печен

  Сончоглед Bako 200гр Црн Печен

  Печен солен сончоглед.
  ден 29,00
  Слика на Семки од тиква Bako 200гр Крупни

  Семки од тиква Bako 200гр Крупни

  Крупни крцкави семки од тиква.
  ден 57,00