Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Aquafresh

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Паста за заби Aquafresh 125мл Fresh & Minty

  Паста за заби Aquafresh 125мл Fresh & Minty

  Паста за заби Aquafresh Fresh & Minty е единствен производ од линијата Aquafresh на производи за орална хигиена. Формулацијата со одлична вкус ја збогатува вашата емајл со флуор, а исто така помага во одржување на чисти заби, здрави непца и свеж здив. Оваа паста исто така штити од шеќерна киселина со помош на флуор - создавајќи штит што ја штити површината на забот од киселински напад.
  ден 109,00
  Слика на Детска четка за заби Aquafresh Little Teeth 3-5 години

  Детска четка за заби Aquafresh Little Teeth 3-5 години

  Четка за заби Aquafresh Little Teeth Kids е специјално дизајнирана од стоматолошки експерти за деца од 3 до 5 години. Нејзиниот разнобоен дизајн е создаден за да им помогне на децата и да ги поттикне да започнат да развиваат добри навики за орална нега. Четката за заби доаѓа со разнобоен животински клип за заштита на влакната и можете да изберете од крокодил, зајаче, ајкула или тигар за да ви помогне времето на четкатањето да биде забавно за вашето малечко. Се препорачува да ја чувате четката за заби на вашето дете во исправена положба за да се исуши воздухот. Четката за заби Aquafresh Little Teeth е дизајнирана да застане самостојно благодарение на подножјето за вшмукување.
  ден 179,00
  Слика на Паста за заби Aquafresh 75мл Pure White

  Паста за заби Aquafresh 75мл Pure White

  Со triple-action ефект кој нежно, но ефикасно ги опоравува, полира и штити забите, можете да бидете сигурни дека Aquafresh Pure White ја ревитализира природната белина на вашата насмевка со текот на времето, без да ја оштети глеѓта.
  ден 149,00
  Слика на Паста за заби Aquafresh 75мл Tingling Mint

  Паста за заби Aquafresh 75мл Tingling Mint

  Со triple-action ефект кој нежно, но ефикасно ги опоравува, полира и штити забите, можете да бидете сигурни дека Aquafresh ја ревитализира природната белина на вашата насмевка со текот на времето, без да ја оштети глеѓта.
  ден 149,00
  Слика на Четка за заби Aquafresh Family

  Четка за заби Aquafresh Family

  Aquafresh Family Medium четката за заби е совршена за секојдневно чистење и достигнува до вистинските места за да го апсорбира вишокот притисок од четкањето. Исто така, помага во заштитата на непцата и има флексибилен врат.
  ден 49,00
  Слика на Детска паста Aquafresh Big 6+ години

  Детска паста Aquafresh Big 6+ години

  Нежна паста за заби специјализирана за чувствителните детски запчиња. За деца над 6 години.
  ден 85,00
  Слика на Детска паста Aquafresh Little 3-5 години

  Детска паста Aquafresh Little 3-5 години

  Нежна паста за заби специјализирана за чувствителните детски запчиња од 3 до 5 години.
  ден 85,00
  Слика на Детска четка за заби Aquafresh 6+ години

  Детска четка за заби Aquafresh 6+ години

  Оваа четка за заби е дизајнирана да биде совршена за деца на возраст од 6 и повеќе години, доволно мала за малку раце да користат правилно. Совршен избор за учење деца како да ги одржуваат чистите заби, светлите бои и пријателскиот дизајн ќе ги охрабрат вашите деца сами да се грижат за своите заби.
  ден 179,00
  Слика на Паста за заби Aquafresh 125мл Mild & Minty

  Паста за заби Aquafresh 125мл Mild & Minty

  Aquafresh Triple Protection Mild & Minty пастата за заби обезбедува целосна грижа за вашите заби и непца. Подарете си поздрави непца, посвеж здив и паста за заби што нуди заштита со вкус на нане.
  ден 109,00
  Слика на Паста за заби Aquafresh 125мл Active White

  Паста за заби Aquafresh 125мл Active White

  Aquafresh Active White пастата за заби обезбедува тројна заштита и нега: ги чисти и избелува забите и го освежува здивот. Благодарение на составот со флуор помага да се заштитите од главната причина за расипување на забите. Содржи белење и средства за отстранување на дамки и ја враќа природната белина. Иновативното микро чистење им овозможува на забите да изгледаат чисти и сјајни.
  ден 109,00