Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Autan

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Спреј Autan 100мл Mosquitoes Care Junior

  Спреј Autan 100мл Mosquitoes Care Junior

  Средство против комарци за вашите најмлади. Заштита до 4 часа од убоди од комарци.
  ден 319,00
  Слика на Стик Autan 50мл Family Care

  Стик Autan 50мл Family Care

  Стик Autan за заштита од убоди од комарци.
  ден 259,00
  Слика на Лепенки Autan 2/1 Против кујнски молци

  Лепенки Autan 2/1 Против кујнски молци

  Кујнски лепенки за ефективно отстранување на секаков вид кујнски молци од храна.
  ден 245,00
  Слика на Спреј Autan 100мл Family Care

  Спреј Autan 100мл Family Care

  Спреј Autan за заштита од убоди од комарци.
  ден 289,00
  Слика на Лосион Autan 100мл против комарци

  Лосион Autan 100мл против комарци

  Лосионот штити од комарци до 8 часа. Лосионот Autan е ефикасен дури и при потење и присуство на влага. Таа е погодна за целото семејство, патници, тренери и други активни луѓе.
  ден 309,00
  Слика на Спреј Autan 100мл Tropical Против комарци

  Спреј Autan 100мл Tropical Против комарци

  Спречува каснувања: благодарение на неговата единствена формула која формира заштитна бариера на кожата и ги одбива инсектите. Издржлив дури и во испотени услови. Долготрајна заштита: до 4 часа од комарци. Формат на прскање: Нанесете производ директно на кожата. Брза и лесна апликација благодарение на форматот на сув спреј. Се чувствува светло и суво на кожата.
  ден 319,00
  Слика на Стик Autan 100мл Tropical

  Стик Autan 100мл Tropical

  Autan ® репелент за заштита од каснување од комарци, тигар и тропски комарци, крлежи и седало во форма на спреј. Тој нуди заштита од обични и тропски комарци до 8 часа и до 4 часа од тигарски комарци, бубачки и крлежи.
  ден 329,00
  Слика на Гел Autan 100мл Family Care Junior

  Гел Autan 100мл Family Care Junior

  Гел Autan® Junior обезбедува ефикасна заштита од комарци до 4 часа, додека ја храни кожата. Неговата дерматолошки тестирана формула содржи навлажнувачки супстанции и Алое Вера и е погодна за деца над 2 години.
  ден 335,00
  Слика на Спреј Autan 25мл по каснување од комарец

  Спреј Autan 25мл по каснување од комарец

  Autan After Bite се нанесува веднаш дава олеснување по каснување од комарец и коњски мушички. Може да се користи и во случај на контакт со коприва, медуза и други средства за убод. Неговиот смирувачки ефект дава непосредно олеснување и ја освежува кожата долго време. Спрејот за апликација овозможува да се избегне контакт на диспензерот со кожата и обезбедува максимална хигиена дури и кога производот го користат повеќе луѓе. Предупредувања: чувајте го подалеку од дофат на деца. Содржина: шише со прскање 8 мл.
  ден 289,00