Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Avaks

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Отстранувач на дамки Avaks 500мл

  Отстранувач на дамки Avaks 500мл

  Отстранете ги сите видови флеки на вашата омилена облека, мебел или теписи. Благодарение на ултра моќната OXY формула исчезнуваат и најтврдокорните дамки на површината на материјалот како и оние длабоко низ самите влакна. Безбеден за употреба на сите ткаенини и бои.
  ден 85,00
  Слика на Средство за чистење Avaks 500мл Повеќенаменско

  Средство за чистење Avaks 500мл Повеќенаменско

  Моќно повеќенаменско средство за чистење. Нова формула корисна за сите видови површини.
  ден 89,00
  Слика на Универзално средство за чистење Avaks 1л

  Универзално средство за чистење Avaks 1л

  Универзален чистач корисен за сите видови површини како под, sидови, плочки со свеж мирис
  ден 79,00
  Слика на Средство за одзатнување на цевки Avaks 1л

  Средство за одзатнување на цевки Avaks 1л

  Oдзатнувач на цевки и мијалник и за најтешките затнувања. Брзо делувачка формула која ги отстранува сите цевки од блокада.
  ден 99,00
  Слика на Средство за чистење бигор Avaks 500мл

  Средство за чистење бигор Avaks 500мл

  Ефикасно и без гребнатини ќе го отстрани бигорот од вашата керамичка, порцеланска, емајлирана и обоена површина.
  ден 79,00
  Слика на Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Отстранува маснотии без да се нанесува тешко. Наменет е за отстранување на масните наслаги од скари, рерни и друга опрема за кујна каде што има траги од маснотии при готвење и печење.
  ден 85,00
  Слика на Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Отстранува маснотии без да се нанесува тешко. Наменет е за отстранување на масните наслаги од скари, рерни и друга опрема за кујна каде што има траги од маснотии при готвење и печење.
  ден 71,00
  Слика на Средство за чистење на дрвени површини Avaks 1л

  Средство за чистење на дрвени површини Avaks 1л

  Чисти и негува дрвени површини и им дава висок сјај.
  ден 102,00
  Слика на Средство за чистење стакло Avaks 500мл Triple Action

  Средство за чистење стакло Avaks 500мл Triple Action

  Средство со свеж мирис, чисти и дава висок сјај на стаклото и не остава дамки.
  ден 55,00
  Слика на Раствор Avaks 500мл Alcohol Disinfectant 0.2%

  Раствор Avaks 500мл Alcohol Disinfectant 0.2%

  Avaks моќно антибарктерсико средство за раце и површини. Уништува 99,99% од бактериите.
  ден 59,00
  Слика на Средство за чистење Avaks 250мл Cooktop

  Средство за чистење Avaks 250мл Cooktop

  Моќнo средствo за чистење на стакло-керамички плотни, за да бидат чисти и сјајни како првиот ден. Овој чистач е моќен и безбеден за површината за чистење маснотии, нечистотија и остатоци од тава.
  ден 89,00
  Слика на Средство за чистење на бања Avaks 500мл Refill

  Средство за чистење на бања Avaks 500мл Refill

  Авакс за купатило е изработен од највалитетни германски суровини во соработка со COGNIS Германија. Лесно отстранува каменец, р’ѓа и сапунски остатоци. За блескава чистота на емајлирани површини и предмети, рамномерно испрскајте и оставете да делува 5-10 минути, потоа избришете и исплакнете со чиста вода.
  ден 62,00