Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Balans+

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Јогурт Balans+ 500гр 1%

  Јогурт Balans+ 500гр 1%

  Balans+ содржи активни јогуртни култури кои ја подобруваат дигестијата на лактозата. Содржи и калциум кој придонесува за нормална функција на дигестивниот систем.
  ден 37,00
  Слика на Јогурт Balans+ 1кг 1%

  Јогурт Balans+ 1кг 1%

  Balans+ содржи активни јогуртни култури кои ја подобруваат дигестијата на лактозата. Содржи и калциум кој придонесува за нормална функција на дигестивниот систем.
  ден 65,00
  Слика на Јогурт Balans+ 250гр 1%

  Јогурт Balans+ 250гр 1%

  Balans+ содржи активни јогуртни култури кои ја подобруваат дигестијата на лактозата. Содржи и калциум кој придонесува за нормална функција на дигестивниот систем.
  ден 22,00
  Слика на Јогурт Balans+ 1.5кг 1%

  Јогурт Balans+ 1.5кг 1%

  Balans+ содржи активни јогуртни култури кои ја подобруваат дигестијата на лактозата. Содржи и калциум кој придонесува за нормална функција на дигестивниот систем.
  ден 89,00
  Слика на Кисело млеко Balans + 300гр

  Кисело млеко Balans + 300гр

  Пробиотски ферментиран млечен производ кој ги содржи сите важни состојки за активен метаболизам и добро варење на храната.
  ден 32,00
  Слика на Смути Balans+ Imuno 300гр Боровинка и банана

  Смути Balans+ Imuno 300гр Боровинка и банана

  Вкусно и хранливо смути Balans+ Imuno содржи супер здрави комбинации на јогурт, овошје, зеленчук и житни култури и е вистинска витаминска бомба. Ви ја дава целата енергија и освежување што ви се потребни за топлите летни денови, и содржи мала енергетска вредност. Тој е идеален сојузник во враќањето на тенка линија и одржување на здрава телесна тежина. Комбинацијата од боровинка и банана ќе ви донесе допир со тропските предели.
  ден 49,00
  Слика на Смути Balans+ Imuno 300гр Јаболка, Банана и Спанаќ

  Смути Balans+ Imuno 300гр Јаболка, Банана и Спанаќ

  Вкусно и хранливо смути Balans+ Imuno содржи супер здрави комбинации на јогурт, овошје, зеленчук и житни култури и е вистинска витаминска бомба. Ви ја дава целата енергија и освежување што ви се потребни за топлите летни денови, и содржи мала енергетска вредност. Тој е идеален сојузник во враќањето на тенка линија и одржување на здрава телесна тежина. Комбинацијата од јаболка, банана и спанаќ ќе ви донесе допир со тропските предели.
  ден 49,00
  Слика на Јогурт Balans+ 330мл Лешник

  Јогурт Balans+ 330мл Лешник

  Balans+ оброк јогурт со лешник и четири вида житарки.
  ден 50,00