Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Baron de Rothberg

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пенливо вино Baron de Rothberg 0.75л Brut

  Пенливо вино Baron de Rothberg 0.75л Brut

  Свежо и хармонично вино со посебен карактер кое има нежен овошен вкус. Бледо и брилијантно суво пенливо вино со фини и упорни меурчиња. Содржина на алкохол: 11%
  ден 204,00