Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Барови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Чоколадо Agrocrem 40гр Blok

  Чоколадо Agrocrem 40гр Blok

  Млечно чоколадо чиј вкус е добро познат на најмалата генерација, тоа е нивиот избор.
  ден 11,00
  Слика на Чоколадо Kinder 43гр Bueno

  Чоколадо Kinder 43гр Bueno

  Kinder Bueno е нежна чоколада со сладок вкус. Секое парче во уста ви ветува кремаст лешник, мазно чоколадо и крцкава наполитанка за уживање. Доаѓа во едно парче, индивидуално завиткано.
  ден 40,00
  Слика на Чоколадо Kinder 43гр Bueno White

  Чоколадо Kinder 43гр Bueno White

  Kinder Bueno е нежна чоколада со сладок вкус. Секое парче во уста ви ветува кремаст лешник, мазно чоколадо и крцкава наполитанка за уживање. Доаѓа во едно парче, индивидуално завиткано.
  ден 40,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 30гр Млечно

  Чоколадо Najlepše želje 30гр Млечно

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje чоколадо.
  ден 16,00
  Слика на Чоколадо Snickers 50гр Classic

  Чоколадо Snickers 50гр Classic

  Кога барате закуска што навистина задоволува, не барајте повеќе од Snickers. Преполно со кикирики, нугат, карамел и млечно чоколадо. Едноставно распакувајте и уживајте, или вметнете ги во вашите омилени рецепти за десерти. Достапно во пакување од 50гр.
  ден 30,00
  Слика на Чоколадо Snickers 75гр

  Чоколадо Snickers 75гр

  Кога барате закуска што навистина задоволува, не барајте повеќе од Snickers. Преполно со кикирики, нугат, карамел и млечно чоколадо. Едноставно распакувајте и уживајте, или вметнете ги во вашите омилени рецепти за десерти. Достапно во пакување од 75гр.
  ден 40,00
  Слика на Чоколадo Snickers 112.5гр Trio

  Чоколадo Snickers 112.5гр Trio

  Snickers бар со фил од нугат и кикиритки во карамела и чоколадо - три задоволства во едно пакување. Достапно во пакување од 112.5гр (3х37.5).
  ден 57,00
  Слика на Чоколадо Snickers 200гр 4 pack

  Чоколадо Snickers 200гр 4 pack

  Кога барате закуска што навистина задоволува, не барајте повеќе од Snickers. Преполно со кикирики, нугат, карамел и млечно чоколадо. Едноставно распакувајте и уживајте, или вметнете ги во вашите омилени рецепти за десерти. Достапно во пакување од 200гр(4х50).
  ден 99,00
  Слика на Чоколадo Twix 75гр Classic Xtra

  Чоколадo Twix 75гр Classic Xtra

  Twix Xtra, вкусна мешавина од млечно чоколадно карамела и крцкав бисквит. Паузирајте и одмотајте се со вкусен Twix! Пакување од 75гр.
  ден 40,00
  Слика на Чоколадo Twix 200гр Classic

  Чоколадo Twix 200гр Classic

  Обидете се со двете стапчиња и одлучете на која страна сте! Со крцкави бисквити покриени со карамела и натопени во млечно чоколадо, Twix е вкусно и класично чоколадо! Млечно чоколадо (35%) покриена карамела (32%) и бисквит (26%). Омилено двојно чоколадо со карамела и бисквит. Пакување од 50гр.
  ден 99,00
  Слика на Чоколадо Kandi 35гр Hazelnut

  Чоколадо Kandi 35гр Hazelnut

  Пенест десерт со додаток на карамел и лешник прелиен со чоколадо. Пакување од 35гр.
  ден 12,00
  Слика на Чоколадо Kandi 30гр Extra

  Чоколадо Kandi 30гр Extra

  Пенест десерт со додаток на какао во прав прелиен со чоколадо. Пакување од 30гр.
  ден 12,00
  Слика на Чоколадо Kraš 15гр Животинско царство

  Чоколадо Kraš 15гр Животинско царство

  Животинско царство е најтенкото млечно чоколадо кое со својата форма и оригинален вкус на вистинско млечно чоколадо е совршен избор за детските слатки моменти. Заедно со чоколадото, секоја чоколадна обвивка содржи сликичка од животно. Сликичките го наоѓаат своето место во албумот Животинско царство, кој е детска енциклопедија на знаење за животните, а за секој пополнет албум Краш наградува со богат сладок пакет.
  ден 19,00
  Слика на Чоколадo Toblerone 100гр Fruit & Nut

  Чоколадo Toblerone 100гр Fruit & Nut

  Измазнето швајцарско млечно чоколадо со вкусен мед и бадем нугат и суво грозје. Пакување од 100гр.
  ден 109,00
  Слика на Чоколадо Životinjsko carstvo 20гр Milky Zoo

  Чоколадо Životinjsko carstvo 20гр Milky Zoo

  Milky Zoo – нова чоко авантура со најсаканите ликови од Životinjsko carstvо – воздушесто, кремасто и неодоливо ново чоколадо. Пакување од 20гр.
  ден 20,00
  Слика на Чоколадо Najlepše željice 19.5гр Лажица

  Чоколадо Najlepše željice 19.5гр Лажица

  Лажицата ги исполнува најубавите желби на малите и претвора чаша обично, топло млеко во чоколадо! Нурнете во млекото со најубавите желби во форма на лажица и забавувајте се во нај чоколадниот оброк досега.
  ден 15,00
  Слика на Чоколадо Roshen 40гр Caramel

  Чоколадо Roshen 40гр Caramel

  Чоколадото Roshen е комбинација на одлични рецепти и мајсторство на слаткари, што обезбедува висококвалитетен производ што носи вистинско задоволство. Млечен бар со чоколадо и карамелно полнење.
  ден 16,00
  Слика на Чоколадо Roshen 43гр Creme Brulee

  Чоколадо Roshen 43гр Creme Brulee

  Чоколадото Roshen е комбинација на одлични рецепти и мајсторство на слаткари, што обезбедува високо квалитетен производ што носи вистинско задоволство. Млечен бар исполнет со крем бруле.
  ден 16,00
  Слика на Чоколадо Roshen 43гр Млечно

  Чоколадо Roshen 43гр Млечно

  Чоколадото Roshen е комбинација на одлични рецепти и мајсторство на слаткари, што обезбедува високо квалитетен производ што носи вистинско задоволство. Парче темно чоколадо со фил од чоколадо со фондан со додаток на коњак.
  ден 16,00
  Слика на Чоколадо Albeni 31гр

  Чоколадо Albeni 31гр

  Млечно чоколадо обложено со карамела и бисквит.
  ден 10,00
  Филтри Close
  Min: ден 3,00 Max: ден 395,00
  ден3 ден395