Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Becherovka

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ликер Becherovka 0.7л Original

  Ликер Becherovka 0.7л Original

  Becherovka Original е врвен чешки ликер од билки. Неговиот безвременски вкус се заснова на таен рецепт кој останува непроменет од 1807 година - избалансирана мешавина од приближно 20 билки, зачини и масло од портокал, чиста вода од боемскиот регион, вклучително и дестилат за вино и шеќер. Не содржи никакви вештачки состојки, бои и конзерванси. Содржи 38% алкохол.
  ден 565,00