Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Безалкохолни пијалаци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Вода Aqua Viva 2.5л Негазирана

  Вода Aqua Viva 2.5л Негазирана

  Aqua Viva е природна минерална вода со мала содржина на растворливи минерали и мала содржина на натриум, со врвен квалитет. Содржи оптимално избалансиран сооднос на минерали, соли и елементи во трагови кои овозможуваат метаболизмот на телесните течности да се одвива правилно, а со тоа и подобра рехидратација.
  ден 41,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Лимон

  Вода Dobra Voda 1.5л Лимон

  Единствена комбинација на природната минерална вода Dobra Voda и освежувачката арома на лимон за сечиј вкус.
  ден 25,00
  Слика на Вода Горска 1.5л Газирана

  Вода Горска 1.5л Газирана

  Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.
  ден 25,00
  Слика на Инстант сок Cevitana 200гр Портокал

  Инстант сок Cevitana 200гр Портокал

  Три до четири чаши цевитана портокал, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за задоволување на потребите и надополнување на дефицитот од витамини во дневната исхрана. Цевитана е ароматизирана со природни ароми и не содржи вештачки засладувачи. Делотворната моќ на овој популарен витамински напиток е очигледна кај сите возрасти, а особено кај децата.
  ден 62,00
  Слика на Сок Bifruit 1л Боровинка

  Сок Bifruit 1л Боровинка

  Природен освежителен сок од боровинка.
  ден 66,00
  Слика на Сок Viva 200мл Портокал 100%

  Сок Viva 200мл Портокал 100%

  Негазиран освежителен безалкохолен пијалок од концентриран сок од портокал. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи само природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.
  ден 21,00
  Слика на Вода Горска 1.5л Лимон

  Вода Горска 1.5л Лимон

  Комбинацијата на најквалитетната природна вода Горска и вкусот на лимон ќе го надополнат вашето освежувачко искуство. Горска лимон со својот уникатен вкус ви нуди овошна хидратација и ревитализација на вашето тело и ум. Горска лимон е одличен пијалок за секое годишно време и за секоја пригода.
  ден 25,00
  Слика на Вода Кожувчанка 1.5л Газирана

  Вода Кожувчанка 1.5л Газирана

  Бистра планинска минерална вода од еколошки чиста средина од планината Кожуф која во основа е магнезиум калциумова вода која содржи богатство од минерали.
  ден 19,00
  Слика на Инстант сок Cevitana 200гр Лимон

  Инстант сок Cevitana 200гр Лимон

  Три до четири чаши цевитана лимон, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за задоволување на потребите и надополнување на дефицитот од витамини во дневната исхрана. Цевитана е ароматизирана со природни ароми и не содржи вештачки засладувачи. Делотворната моќ на овој популарен витамински напиток е очигледна кај сите возрасти, а особено кај децата.
  ден 62,00
  Слика на Пиво Heineken 0.33л Без алкохол

  Пиво Heineken 0.33л Без алкохол

  Heineken 0.0 е избалансирано безалкохолно пиво направено од избрани природни состојки: вода, јачмен, слад и екстракт од хмељ. Пивото има освежувачка овошна нота и нежен сладок вкус. Пивото „Heineken 0.0“ е одличен изотоничен пијалок кој го исполнува телото со елементи во трагови и хранливи материи по физички и ментален напор.
  ден 40,00
  Слика на Сок Bifruit 1л Јаболко 100%

  Сок Bifruit 1л Јаболко 100%

  Уживајте во вистинскиот вкус на овошјето со Bifruit Јаболко 100%. Овошна содржина 100%, вода и витамин Ц. Без конзерванси. Пастеризиран.
  ден 60,00
  Слика на Вода Knjaz Miloš 1.75л Газирана

  Вода Knjaz Miloš 1.75л Газирана

  Благодарение на карактеристичниот квалитет и високата карбонизација, Књаз e одличен придружник на гурманските специјалитети, што го прави се-присутен на сите домашни прослави, како и на пријателските и семејните собири.
  ден 31,00
  Слика на Вода Пелистерка 1.5л Лимон

  Вода Пелистерка 1.5л Лимон

  Водата Пелистерка со Лимон содржи стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот лесен и освежувачки вкус, карактеризирајќи се со пониска концентрација на СО2.
  ден 23,00
  Слика на Инстант сок Cevitana 1кг Портокал

  Инстант сок Cevitana 1кг Портокал

  Три до четири чаши цевитана портокал, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за задоволување на потребите и надополнување на дефицитот од витамини во дневната исхрана. Цевитана е ароматизирана со природни ароми и не содржи вештачки засладувачи. Делотворната моќ на овој популарен витамински напиток е очигледна кај сите возрасти, а особено кај децата.
  ден 269,00
  Слика на Пиво Holsten 0.5л Без алкохол

  Пиво Holsten 0.5л Без алкохол

  Со својот горчлив и освежителен карактер од врвни состојки, ладно-ферментираниот Холстен Пилсенер е пример за тоа како треба да бидат врвните пива. Холстен е автентично германско пиво сварено според традицијата Рајнхајтсбот од 1516 година. Холстен Пилсенер за прв пат е развиен и произведен од пиварницата Холстен во Северна Германија во 1953 година. Со својот робустен карактер и впечатлив изглед, Холстен успешно го премостува јазот помеѓу традицијата и модерноста. Денес - како и во минатото - големо значење се посветува на внимателното користење на ресурсите и нежната обработка на природните состојки. Не содржи алкохол
  ден 72,00
  Слика на Сок Bifruit 1л Портокал 100%

  Сок Bifruit 1л Портокал 100%

  Уживајте во вистинскиот вкус на овошјето со Bifruit Портокал 100%. Овошна содржина 100%, вода и витамин Ц. Без конзерванси. Пастеризиран.
  ден 68,00
  Слика на Сок Coca Cola 1.25л

  Сок Coca Cola 1.25л

  Coca-Cola е единствениот безалкохолен пијалак кој на потрошувачите ширум светот им нуди освежување, неповторлив вкус и енергија во едно единствено доживување. Coca-Cola e eдинствен вкус кој носи врвно уживање, инспирација и вистинско освежување за телото, умот и духот, ја покренува силата на оптимизмот и го прави секој миг магичен. Љубителите на Coca-Cola можат да се гордеат дека токму во Пивара Скопје, се произведуваат Coca-Cola пијалаци со највисок квалитет во светот.
  ден 52,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Active

  Вода Dobra Voda 1.5л Active

  Нова варијација на извонредни вкусови и интересни состојки. Пријатниот и благ вкус на бела праска во комбинација со природниот екстракт од гуарана и женшен ја прави Dobra Voda active истовремено силна и лесна за пиење.
  ден 52,00
  Слика на Вода Пелистерка 1.5л Газирана

  Вода Пелистерка 1.5л Газирана

  Газираната вода Пелистерка се карактеризира со стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот карактеристичен и освежувачки вкус. Минувајќи низ почвата од каде извира, природно се филтрира и е потполно заштитена од допирот на надворешниот свет и со тоа го збогатува својот состав со различни минерали. Природно газираната природна минерлна вода се карактеризира со повисока концентрација на СО2.
  ден 23,00
  Слика на Инстант сок Cevitana 500гр Портокал

  Инстант сок Cevitana 500гр Портокал

  Три до четири чаши цевитана портокал, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за задоволување на потребите и надополнување на дефицитот од витамини во дневната исхрана. Цевитана е ароматизирана со природни ароми и не содржи вештачки засладувачи. Делотворната моќ на овој популарен витамински напиток е очигледна кај сите возрасти, а особено кај децата.
  ден 142,00
  Слика на Сок Bifruit 1л Праска

  Сок Bifruit 1л Праска

  Природен освежителен сок од праска.
  ден 56,00
  Слика на Сок Coca Cola 1.25л Zero

  Сок Coca Cola 1.25л Zero

  Oсвежување без калории и шеќер, Coca‑Cola Zero го има вистинскиот Coca‑Cola вкус и нула шеќер. Со други зборови – најдоброто од двата света! Ова е возможно благодарение на комбинацијата на 3 засладувачи коишто даваат сладок вкус, но без калории.
  ден 50,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Медиум газирана

  Вода Dobra Voda 1.5л Медиум газирана

  Природен и високо квалитетен производ, препознатлив по единствениот лесен и освежувачки вкус кој се должи на совршено избалансираниот состав на минерали.
  ден 25,00
  Слика на Вода Dobra Voda 500мл Wellness

  Вода Dobra Voda 500мл Wellness

  Природниот екстракт од ѓумбир со својот ублажувачки ефект ќе ве релаксира и ќе ви помогне полесно да се справите со стресот и секојдневните обврски, а природниот вкус на портокал ќе ве освежи додека сте на вашето работно место. Добитна комбинација на природни состојки за релаксиран и хармоничен живот.
  ден 29,00
  Слика на Сок Bravo 1.5л Јагода

  Сок Bravo 1.5л Јагода

  Високата содржина на овошје и разновидноста на природни бои даваат летно чувство и целосен вкус на сладок живот на овошните сокови од Браво.
  ден 65,00
  Слика на Сок Coca Cola 1.75л

  Сок Coca Cola 1.75л

  Coca-Cola е единствениот безалкохолен пијалак кој на потрошувачите ширум светот им нуди освежување, неповторлив вкус и енергија во едно единствено доживување. Coca-Cola e eдинствен вкус кој носи врвно уживање, инспирација и вистинско освежување за телото, умот и духот, ја покренува силата на оптимизмот и го прави секој миг магичен.
  ден 65,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Wellness

  Вода Dobra Voda 1.5л Wellness

  Природниот екстракт од ѓумбир со својот ублажувачки ефект ќе ве релаксира и ќе ви помогне полесно да се справите со стресот и секојдневните обврски, а природниот вкус на портокал ќе ве освежи додека сте на вашето работно место. Добитна комбинација на природни состојки за релаксиран и хармоничен живот.
  ден 52,00
  Слика на Вода Dobra Voda 500мл Active

  Вода Dobra Voda 500мл Active

  Нова варијација на извонредни вкусови и интересни состојки. Пријатниот и благ вкус на бела праска во комбинација со природниот екстракт од гуарана и женшен ја прави Dobra Voda active истовремено силна и лесна за пиење.
  ден 29,00
  Слика на Сок Bravo 1.5л Multired

  Сок Bravo 1.5л Multired

  Високата содржина на овошје и разновидноста на природни бои даваат летно чувство и целосен вкус на сладок живот на овошните сокови од Bravo.
  ден 65,00
  Слика на Сок Coca Cola 1.75л Zero

  Сок Coca Cola 1.75л Zero

  Oсвежување без калории и шеќер, Coca‑Cola Zero го има вистинскиот Coca‑Cola вкус и нула шеќер. Со други зборови – најдоброто од двата света! Ова е возможно благодарение на комбинацијата на 3 засладувачи коишто даваат сладок вкус, но без калории.
  ден 65,00