Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Bio Cosmos

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сурутка во прав Био Космос 100гр 80% Протеин

  Сурутка во прав Био Космос 100гр 80% Протеин

  Кравја, козја и овча сурутка во млеко од прав. Во една шолја млака вода или млеко се раствора 1-2 супени лажици (околу 10-20гр) од сурутката и добро се промешува.
  ден 188,00