Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Biser

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Масло Biser 905мл Сончогледово

  Масло Biser 905мл Сончогледово

  Рафинираното сончогледово масло за јадење Biser е богато со есенцијална масна киселина (линолна) и е меѓу најдобрите извори на природен витамин Е (токоферол) што го прави едно од најквалитетните масла за јадење.
  ден 92,00
  Слика на Моцарела Biser 450гр

  Моцарела Biser 450гр

  Моцарелата е заштитен италијански прозивод кој наоѓа широка употреба во гастрономијата. Моцарелата е најдоброто сирење за пица. Полурастителен производ.
  ден 204,00