Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Cîroc

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Вотка Cîroc 0.7л

  Вотка Cîroc 0.7л

  Cîroc се разликува од другите вотки бидејќи е направена од грозје, а не од жито, компири, пченка или коњак. Бидејќи се дестилира пет пати до 96% и не старее, ги исполнува сите критериуми на вотка. Содржи 40% алкохол.
  ден 2.665,00