Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Campari

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ликер Campari 1л Bitter

  Ликер Campari 1л Bitter

  Campari е современа и харизматична безвременска класика. Неговата живописна црвена боја и уникатниот горчлив вкус се срцето на секој Campari и душата на некои од најпознатите коктели ширум светот. Светска икона со милански стил и извонредност. Содржи од 25% алкохол.
  ден 939,00