Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Canzona

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сино сирење Canzona 100гр Danablu

  Сино сирење Canzona 100гр Danablu

  Danablu (данско сино) е полумеко сино сирење направено од кравјо млеко. Има кремаста и ронлива текстура, со остар и солен вкус и 25-30% маснотии.
  ден 99,00
  Слика на Сино сирење Canzona 1кг Danablu Рефус

  Сино сирење Canzona 1кг Danablu Рефус

  Danablu (данско сино) е полумеко сино сирење направено од кравјо млеко. Има кремаста и ронлива текстура, со остар и солен вкус и 25-30% маснотии. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 519,00 ден 459,00