Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Cekin

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пиле Cekin 1кг Grill

  Пиле Cekin 1кг Grill

  Свежото пилешко месо е богато со висококвалитетни протеини и есенцијални киселини неопходни за правилен развој на децата, но и за зачувување на здравјето на возрасните. Производот е замрзнат, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 215,00
  Слика на Пиле Cekin 1кг Grill

  Пиле Cekin 1кг Grill

  Свежото пилешко месо е богато со висококвалитетни протеини и есенцијални киселини неопходни за правилен развој на децата, но и за зачувување на здравјето на возрасните. Без ГМО. Цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 229,00
  Слика на Пилешки дроб со срце Cekin 500гр

  Пилешки дроб со срце Cekin 500гр

  Без разлика дали подготвувате пилешки гради, филе, крилца или копан за вашите најблиски, секогаш можете да бидете сигурни дека ќе служите месо со највисок квалитет со карактеристичен вкус на Cekin.
  ден 75,00
  Слика на Пилешки прсти Cekin 600гр

  Пилешки прсти Cekin 600гр

  Вкусни панирани пилешки прсти, не содржат засилувачи на вкус, вештачки бои и ароми, лактоза или конзерванси.
  ден 325,00
  Слика на Пилешки стек Cekin 1кг Тацна Замрзнат

  Пилешки стек Cekin 1кг Тацна Замрзнат

  Пилешко филе стек во пакување од 1кг. Подгответе ги во тава за пржење или испечете ги на скара и уживајте во нивната крцкавост и одличен вкус. Производот е на мерење, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 395,00 ден 309,00
  Слика на Пилешки стек Cekin 600гр Замрзнат

  Пилешки стек Cekin 600гр Замрзнат

  Пилешко филе стек во пакување од 600гр. Подгответе ги во тава за пржење или испечете ги на скара и уживајте во нивната крцкавост и одличен вкус.
  ден 265,00
  Слика на Пиле печено Cekin

  Пиле печено Cekin

  Вкусно и сочно зачинето пиле. Печено на идеална температура за да ја збогати трпезата со богат ручек, а домот со неодолив мирис.
  ден 215,00
  Слика на Пилешки копан Cekin 1кг Kраток Кеса

  Пилешки копан Cekin 1кг Kраток Кеса

  Пилешко месо е богато со висококвалитетни протеини и есенцијални киселини неопходни за правилен развој на децата, но и за зачувување на здравјето на возрасните. Производот е замрзнат, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 199,00
  Слика на Пилешки надкопан Cekin 1кг Кеса

  Пилешки надкопан Cekin 1кг Кеса

  Пилешко месо е богато со висококвалитетни протеини и есенцијални киселини неопходни за правилен развој на децата, но и за зачувување на здравјето на возрасните.
  ден 185,00
  Слика на Пилешки копан со надкопан Cekin 1кг Кеса

  Пилешки копан со надкопан Cekin 1кг Кеса

  Пилешко месо е богато со висококвалитетни протеини и есенцијални киселини неопходни за правилен развој на децата, но и за зачувување на здравјето на возрасните. Производот е замрзнат, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 195,00