Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Cillit Bang

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Средство за чистење Cillit Bang 750мл Bleach & Higiene

  Средство за чистење Cillit Bang 750мл Bleach & Higiene

  Спреј за чистење и дезинфекција на Cillit Bang. Течниот препарат се прска. Неговиот состав комбинира средства за дезинфекција и белење на база на хлор со средства за чистење за зачудувачки резултати. Компонентата за дезинфекција убива бактерии во рок од 5 минути, а средствата за чистење отстрануваат дури и најотпорни дамки за хигиенски чист дом секој ден.
  ден 185,00
  Слика на Средство за чистење Cillit Bang 750мл Grease and sparkle

  Средство за чистење Cillit Bang 750мл Grease and sparkle

  Cillit Bang grease and sparkle со турбо моќ работи за неколку секунди, отстранувајќи дури и тешка согорена маст, мрсна истекување и нечистотија од целиот дом. Идеално е за кујна, саксии, тави, садови, па дури и во гаража или надвор. Ефикасно ги отстранува маснотиите, дамките од храна и печени на храна.
  ден 185,00
  Слика на Средство за чистење Cillit Bang 750мл Limescale & Shine

  Средство за чистење Cillit Bang 750мл Limescale & Shine

  Поминете помалку време за чистење со Cillit Bang! Нашата супер ефективна пена отстранува 100% од дамките. Брзо отстранува бигор, сапуница, каменец, па дури и 'рѓа од најчестите површини внатре и надвор од вашиот дом.
  ден 185,00