Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Cinzano

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пенливо вино Cinzano 0.75л Pro-Spritz

  Пенливо вино Cinzano 0.75л Pro-Spritz

  Дизајнирана од енолозите на Cinzano за да го гарантираат искуството со Aperol Spritz, оваа мешавина од суво пенливо вино, направена по мерка, е свежа, газирана, нежна и овошна, со претежни ароми на јаболко и круша. Наменето да уживате во добро разладен Aperol, Cinzano Pro-Spritz е совршен за споделување со пријателите. Содржи 11,5% алкохол.
  ден 349,00