Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Clipsy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Грицки Clipsy 160гр Mix

  Грицки Clipsy 160гр Mix

  Нова форма на забава која ги претвора секојдневните моменти во незаборавни моменти, марката Клипси и ја испраќа пораката „Обликувај го својот свет“. Слушајќи ги потребите на потрошувачите, Clipsy носи разновидни облици и вкусови, од кои најпознати се флипс, миксови, пуканки и пелет чипсови.
  ден 49,00
  Слика на Грицки Clipsy 160гр Mix Bugles

  Грицки Clipsy 160гр Mix Bugles

  Нова форма на забава која ги претвора секојдневните моменти во незаборавни моменти, марката Клипси и ја испраќа пораката „Обликувај го својот свет“. Слушајќи ги потребите на потрошувачите, Clipsy носи разновидни облици и вкусови, од кои најпознати се флипс, миксови, пуканки и пелет чипсови.
  ден 49,00
  Слика на Пуканки Clipsy 100гр Salt

  Пуканки Clipsy 100гр Salt

  Солени пуканки Clipsy природни и од цело зрно. Супер здрави грицки за вас и вашето семејство.
  ден 35,00
  Слика на Пуканки Clipsy 100гр Cheese

  Пуканки Clipsy 100гр Cheese

  Пуканки Clipsy со вкус на кашкавал, природни и од цело зрно. Супер здрави грицки за вас и вашето семејство.
  ден 35,00
  Слика на Грицки Clipsy 75гр Hot Dog

  Грицки Clipsy 75гр Hot Dog

  Вкусни солени стапчиња со вкус на хот дог.
  ден 21,00
  Слика на Пуканки Clipsy 100гр Пилешко

  Пуканки Clipsy 100гр Пилешко

  Пуканки Clipsy со вкус на пилешко, природни и од цело зрно. Супер здрави грицки за вас и вашето семејство.
  ден 35,00