Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Contri

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пенливо вино Contri 0.75л Prosecco Spumante

  Пенливо вино Contri 0.75л Prosecco Spumante

  Идеален аперитив или придружба на секојдневни прослави,Prosecco Spumante има за цел да ужива со пријателите и семејството. Содржина на алкохол 11.5%
  ден 665,00
  Слика на Пенливо вино Contri 0.75л Gran Dessert

  Пенливо вино Contri 0.75л Gran Dessert

  Ова слатко пенливо вино Contri со содржина на алкохол од 10% се произведува со користење на италијанско бело грозје, кое е внимателно избрано во Венето и Емилија во периодот меѓу август и почетокот на септември, со цел да се обезбеди соодветна зрелост и да се постигне точната киселост точка. Содржина на алкохол 10%
  ден 195,00