Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Cutty Sark

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Виски Cutty Sark 0.7л Original

  Виски Cutty Sark 0.7л Original

  Cutty Sark е мешано виски со светла боја и лесен вкус. Чисто, избалансирано и живо со арома на сладолед од ванила и карамела и цитрусни овошја. Содржи 40% алкохол.
  ден 869,00