Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Детергенти за перење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Таблети за перење Ariel 60/1 Color

  Таблети за перење Ariel 60/1 Color

  Ariel се-во-едно капсули со детергент за перење на облека во боја
  ден 945,00
  Слика на Таблети за перење Ariel 15/1 Color & Style

  Таблети за перење Ariel 15/1 Color & Style

  Ariel се-во-едно капсули со детергент за перење на облека во боја
  ден 335,00
  Слика на Омекнувач Bohor 1.9л Azure

  Омекнувач Bohor 1.9л Azure

  Супер концентрираната формула на Бохор носи долготрајна свежина на ткаенините, правејќи ја мека и нежна на допир
  ден 235,00
  Слика на Отстранувач на дамки Vanish 1л Oxi Action

  Отстранувач на дамки Vanish 1л Oxi Action

  Vanish Oxi Action помага да се ослободиме дури и од најтврдоглавите дамки.
  ден 269,00
  Слика на Таблети за перење Ariel 15/1 Mountain Spring

  Таблети за перење Ariel 15/1 Mountain Spring

  Ariel се-во-едно капсули со Lenor детергент за перење на секаков вид облека.
  ден 355,00
  Слика на Омекнувач Bohor 1.9л Classic

  Омекнувач Bohor 1.9л Classic

  Супер концентрираната формула на Бохор носи долготрајна свежина на ткаенините, правејќи ја мека и нежна на допир.
  ден 235,00
  Слика на Отстранувач на дамки Omino Bianco 500мл

  Отстранувач на дамки Omino Bianco 500мл

  Течниот детергент за отстранување дамки „Omino Bianco“ e познат италијански бренд oд категоријата додатоци за перење алишта. Ефективно ги отстранува тврдокорните дамки.
  ден 125,00
  Слика на Таблети за перење Faks Helizim 350гр Lavanda 14/1

  Таблети за перење Faks Helizim 350гр Lavanda 14/1

  Faks helizim Капсули во боја- се наменети за миење на обоени алишта. Уникатната технологија на капсулите Faks helizim со мулти-ензими обезбедува длабока чистота на алиштата дури и при ниски температури на алиштата. Faks helizim Капсулите во боја продираат длабоко во влакната и силно ја отстрануваат нечистотијата. Тие содржат специјални адитиви за заштита на боја кои ја негуваат облеката со растителни влакна и обезбедуваат исклучителна мекост на алиштата.
  ден 315,00
  Слика на Омекнувач Bohor 1.8л

  Омекнувач Bohor 1.8л

  Супер концентрираната формула на Бохор носи долготрајна свежина на ткаенините, правејќи ја мека и нежна на допир
  ден 179,00
  Слика на Отстранувач на дамки Avaks 500мл

  Отстранувач на дамки Avaks 500мл

  Отстранете ги сите видови флеки на вашата омилена облека, мебел или теписи. Благодарение на ултра моќната OXY формула исчезнуваат и најтврдокорните дамки на површината на материјалот како и оние длабоко низ самите влакна. Безбеден за употреба на сите ткаенини и бои.
  ден 85,00
  Слика на Таблети за перење Faks Helizim 350гр Micellar 14/1

  Таблети за перење Faks Helizim 350гр Micellar 14/1

  Капсулите со течен детергент Faks helizim Micellar се наменети за миење бели и обоени алишта изработени од памук, синтетика и мешавини на температури 20-90˚C.
  ден 315,00
  Слика на Отстранувач на дамки Vanish 500гр Oxi Action Crystal White

  Отстранувач на дамки Vanish 500гр Oxi Action Crystal White

  Vanish Oxi Action помага да се ослободиме дури и од најтврдоглавите дамки.
  ден 279,00
  Слика на Таблети за перење Lenor 15/1 Gold Orchid

  Таблети за перење Lenor 15/1 Gold Orchid

  Таблетите за перење Lenor 3во1 Gold Orchid ќе ве маѓепсаат со заводлив пад на скапоцена ванила, кој ги смирува емоциите и го смирува духот. Lenor 3во1 Таблети за неодоливо користење: 1. Чистота 2. Свежина 3. Мекост
  ден 366,00
  Слика на Омекнувач Duel 1.9л Baby Care

  Омекнувач Duel 1.9л Baby Care

  Омекнувачот за бебиња Дуел не ја иритира кожата. Освежува и ја прави облеката за бебиња мека, без да ја иритира нејзината чувствителна кожа. Нежниот и траен мирис на омекнувачот за нега на бебе Duel е целосно во согласност со стандардот IFRA, не содржи потенцијални алергени, што дополнително го гарантира и потврдува квалитетот на овој производ.
  ден 197,00
  Слика на Средство за дезинфекција Алкалоид 1л Варикина

  Средство за дезинфекција Алкалоид 1л Варикина

  Средство за белење и за дезинфекција со мирис на лимон. Се користи за рачно и за машинско перење алишта и постелнина, за чистење и за дезинфекција на санитарни простории и на кујни.
  ден 36,00
  Слика на Таблети за перење Lenor 15/1 Spring Awakening

  Таблети за перење Lenor 15/1 Spring Awakening

  Таблетите за перење Lenor 3во1 Spring Awakening ќе ве маѓепсаат со мистериозен мирис на пролетни цветни ароми, природни пачули и бели кедарски ноти. Lenor 3in1 Таблети за неодоливо користење: 1. Чистота 2. Свежина 3. Мекост
  ден 366,00
  Слика на Таблети за перење Savex Color 14/1

  Таблети за перење Savex Color 14/1

  Новата моќна концентрирана формула на Savex Super Caps 2in1 Color има беспрекорен ефект на перење и ефикасно ги отстранува дамките! Savex Super Caps - Супер решение за супер резултати!
  ден 235,00
  Слика на Отстранувач на дамки Vanish 300гр Oxi Action

  Отстранувач на дамки Vanish 300гр Oxi Action

  Vanish Oxi Action помага да се ослободиме дури и од најтврдоглавите дамки.
  ден 229,00
  Слика на Прашок за перење Bonux 2кг Pure Magnolia

  Прашок за перење Bonux 2кг Pure Magnolia

  Прашокот Bonux е создаден со моќна формула која одговара на сите ваши потреби за перење. Ви овозможува да имате чиста и миризлива облека одржувајки ја вашата долго време да изгледа како нова. Ја одржува вашата кожа, неговата хипоалергична природа обезбедува сигурност на кожата.
  ден 236,00
  Слика на Течен детергент и омекнувач Becutan 1л

  Течен детергент и омекнувач Becutan 1л

  Со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој производ 2 во 1 е најпрактично решение за видливите последици од динамичните активности на нашите најмили. Уникатната формулација од течен детергент и од омекнувач 2 во 1 e максимално ефикасна против нечистотијата и e збогатена со природен екстракт од маслинка. Исто така, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа. Приспособен е и за двата типа перење – рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфимирани.
  ден 205,00
  Слика на Омекнувач Duel 1.9л Soft Green

  Омекнувач Duel 1.9л Soft Green

  Омекнувачот Duel Soft Green ќе ве воодушеви со заводлив и свеж мирис, комбинација на зелено јаболко, бергамот, бршлен, јасмин и кедар. По употребата, алиштата ви се пријатни, меки и завиткани со долготрајна свежина на овошни ароми.
  ден 197,00
  Слика на Отстранувач на дамки Vanish 300гр Oxi Action Crystal White

  Отстранувач на дамки Vanish 300гр Oxi Action Crystal White

  Vanish Oxi Action помага да се ослободиме дури и од најтврдоглавите дамки.
  ден 225,00
  Слика на Омекнувач Duel 1.9л Soft Lotus

  Омекнувач Duel 1.9л Soft Lotus

  Новата генерација на Duel омекнувачи е создадена во соработка со најголемите светски реномирани производители мириси, со цел нудејќи уникатен и уште подобар квалитет. Новиот Duel Soft Lotus е уникатен производ, препознатлив по својата единствена формула за нега на памукот што дополнително ја штити вашата облека.
  ден 197,00
  Слика на Таблети за перење Savex 14/1 Arctic

  Таблети за перење Savex 14/1 Arctic

  Новата моќна концентрирана формула на Savex Super Caps 2in1 Arctic има беспрекорен ефект на перење и ефикасно ги отстранува дамките! Savex Super Caps - Супер решение за супер резултати!
  ден 235,00
  Слика на Таблети за перење Savex 14/1 Fresh

  Таблети за перење Savex 14/1 Fresh

  Новата моќна концентрирана формула на Savex Super Caps 2in1 Fresh има беспрекорен ефект на перење и ефикасно ги отстранува дамките! Savex Super Caps - Супер решение за супер резултати!
  ден 235,00
  Слика на Таблети за перење Lenor 11/1 Spring Awakening

  Таблети за перење Lenor 11/1 Spring Awakening

  Таблетите за перење Lenor 3во1 Spring Awakening ќе ве маѓепсаат со мистериозен мирис на пролетни цветни ароми, природни пачули и бели кедарски ноти. Lenor 3in1 Таблети за неодоливо користење: 1. Чистота 2. Свежина 3. Мекост
  ден 219,00 ден 149,00
  Слика на Омекнувач Duel 1л Soft Lotus

  Омекнувач Duel 1л Soft Lotus

  Новата генерација на Duel омекнувачи е создадена во соработка со најголемите светски реномирани производители мириси, со цел нудејќи уникатен и уште подобар квалитет. Новиот Duel Soft Lotus е уникатен производ, препознатлив по својата единствена формула за нега на памукот што дополнително ја штити вашата облека.
  ден 129,00
  Слика на Таблети за перење Lenor 11/1 Gold Orchid

  Таблети за перење Lenor 11/1 Gold Orchid

  Таблетите за перење Lenor 3во1 Gold Orchid ќе ве маѓепсаат со заводлив пад на скапоцена ванила, кој ги смирува емоциите и го смирува духот. Lenor 3во1 Таблети за неодоливо користење: 1. Чистота 2. Свежина 3. Мекост
  ден 219,00 ден 149,00
  Слика на Омекнувач Duel 2.7л Soft Green

  Омекнувач Duel 2.7л Soft Green

  Омекнувачот Duel Soft Green ќе ве воодушеви со заводлив и свеж мирис, комбинација на зелено јаболко, бергамот, бршлен, јасмин и кедар. По употребата, алиштата ви се пријатни, меки и завиткани со долготрајна свежина на овошни ароми.
  ден 309,00
  Слика на Прашок за перење Duel 3кг Summer Breeze

  Прашок за перење Duel 3кг Summer Breeze

  Duel прашокот пере на што е можно пониски температури, без промена на бојата и оштетување на ткаенината дури и по 30 последователни перења. Содржи освежителен цветен мирис, активни средства за избелување на база на кислород и компоненти за омекнување на вода и се гаранција за ефикасно перење со значителна заштеда во дозата.
  ден 215,00