Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Домаќинство

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Батерии Varta 1.5V Алкални Long Life LR03 AAA 4/1

  Батерии Varta 1.5V Алкални Long Life LR03 AAA 4/1

  Цилиндрични алкални батерии. Големина: ААА Волтажа: 1.5V Дијаметар: 10.5мм Висина: 44.5мм Тежина: 11.3гр Електрохемиски систем: Примарен алкален манган (ZN/MNO2)
  ден 145,00
  Слика на Инсектицид спреј Raid 300мл Лебарки & Мравки

  Инсектицид спреј Raid 300мл Лебарки & Мравки

  Ефективен спреј кој елиминира лебарки и мравки и го спречува нивното колонизирање.
  ден 165,00
  Слика на Кеси за отпад Fino 35л Green Life 15/1

  Кеси за отпад Fino 35л Green Life 15/1

  Fino Green Life се изработени од 97% рециклирана пластика, останатите 3% се сврзувачка боја и додаток за подобрување на својствата на рециклираниот материјал. Кесите се многу силни, 100% непропустливи и имаат врвки за практична употреба.
  ден 95,00
  Слика на Ќумур за скара 2.5кг

  Ќумур за скара 2.5кг

  Високо квалитетен ќумур за скара.
  ден 107,00
  Слика на Пластична модла за мраз

  Пластична модла за мраз

  Пластична модла за правење мраз.
  ден 49,00
  Слика на Сол за садови Finish 2.5кг

  Сол за садови Finish 2.5кг

  Финиш (Калгонит) специјална сол за машина за перење садови. Штити од таложење на бигор (каменец) и други депозити на садовите и машината.
  ден 195,00
  Слика на Солна киселина Алкалоид 1л

  Солна киселина Алкалоид 1л

  Солна киселина – средство за чистење, кое се користи во домаќинството за чистење санитарии, како и во занаетчиството за чистење метали. Содржи 15-18% раствор на хлороводородна киселина.
  ден 36,00
  Слика на Спреј за чевли Ilirija 200мл Velur Neutral

  Спреј за чевли Ilirija 200мл Velur Neutral

  Спреј за обувки од чиста и превртена кожа. Обувките треба да се суви и добро исчистени.
  ден 179,00
  Слика на Средство за кујна Arf 450мл Citro

  Средство за кујна Arf 450мл Citro

  Arf Cream со сигурност ги чисти и се грижи за најпребирливите површини во домот. Комбинирајќи ја моќта на меките абразиви и ефективноста на активните состојки, Arf Cream ќе ги отстрани најтешките дамки, без да остави гребнатини на предметите што ги чисти. Неопходен за чистење на шпоретот, мијалник, плочки, кади, мијалници ...
  ден 105,00
  Слика на Средство за рерна Permetal 650мл

  Средство за рерна Permetal 650мл

  Перметал посебно средство за чистење на скари, рерни и печки кое ги отстранува и најтврдокорните маснотии и наслаги
  ден 152,00
  Слика на Средство за чистење Avaks 500мл Повеќенаменско

  Средство за чистење Avaks 500мл Повеќенаменско

  Моќно повеќенаменско средство за чистење. Нова формула корисна за сите видови површини.
  ден 89,00
  Слика на Средство за чистење Cif 500мл Original White

  Средство за чистење Cif 500мл Original White

  Cif Cream Original отстранува 100% од цврстата нечистотија од голем број на површини околу вашиот дом, без оштетување.
  ден 79,00
  Слика на Сунѓер Vileda 2+1 Glitzi Plus

  Сунѓер Vileda 2+1 Glitzi Plus

  Сунѓери за миење садови 2+1 гратис.
  ден 109,00
  Слика на Таблети за перење Ariel 60/1 Color

  Таблети за перење Ariel 60/1 Color

  Ariel се-во-едно капсули со детергент за перење на облека во боја
  ден 945,00
  Слика на Таблети за садови Finish Max 20/1 Lemon

  Таблети за садови Finish Max 20/1 Lemon

  Finish таблети за машина за садови со мирис на лимон за длабоко и темелно чистење на вашите садови. Ги отстранува и најтврдокорните дамки.
  ден 375,00
  Слика на Течно средство за садови Gloss 1л Green

  Течно средство за садови Gloss 1л Green

  Не содржи полифосфати кои се штетни за животната средина. Чисти подеднакво ефикасно со ладна вода. На садовите им дава сјај. Тој е пријателски за кожата и остава пријатен мирис.
  ден 79,00
  Слика на Фолија Fino 10м Алуминиумска

  Фолија Fino 10м Алуминиумска

  Алуминиумска фолија за печење 10 метри.
  ден 52,00
  Слика на Хартиени чаршафи Sort 5/1 100х100

  Хартиени чаршафи Sort 5/1 100х100

  Хартиени чаршафи за една употреба. Пакувањето содржи 5 парчиња.
  ден 55,00 ден 52,00
  Слика на Штипки за алишта Cyclops 24/1

  Штипки за алишта Cyclops 24/1

  Пластични штипки за закачување во повеќе бои.
  ден 75,00
  Слика на Батерии Varta 1.5V Алкални High Energy LR03 ААА 4/1

  Батерии Varta 1.5V Алкални High Energy LR03 ААА 4/1

  Цилиндрични алкални батерии. Големина: ААА Волтажа: 1.5V Дијаметар: 10.5мм Висина: 44.5мм Тежина: 11.3гр Електрохемиски систем: Примарен алкален манган (ZN/MNO2)
  ден 185,00
  Слика на Гел за одзатнување на одвод Mr. Muscle 1л

  Гел за одзатнување на одвод Mr. Muscle 1л

  Mr. Muscle хидраулико гел за одзатнување на одвод.
  ден 232,00
  Слика на Инсектицид спреј Raid 400мл Летечки инсекти

  Инсектицид спреј Raid 400мл Летечки инсекти

  Ефективен спреј кој елиминира летечки инсекти и го спречува нивното колонизирање.
  ден 149,00
  Слика на Кеси за отпад Fino 60л Green Life 10/1

  Кеси за отпад Fino 60л Green Life 10/1

  Fino Green Life се изработени од 97% рециклирана пластика, останатите 3% се сврзувачка боја и додаток за подобрување на својствата на рециклираниот материјал. Кесите се многу силни, 100% непропустливи и имаат врвки за практична употреба.
  ден 109,00
  Слика на Кеси за храна Fino 1л 50/1

  Кеси за храна Fino 1л 50/1

  50 проѕирни кеси за складирање на храна од 1 литар.
  ден 29,00
  Слика на Освежувач за WC школка Arf 2*55гр Бор

  Освежувач за WC школка Arf 2*55гр Бор

  Arf освежувач и дезинфициенс за WC школка. Пакувањето содржи 2 од 50гр.
  ден 155,00 ден 115,00
  Слика на Пластична чинија Mega Plast 1.6л Дијамант

  Пластична чинија Mega Plast 1.6л Дијамант

  Пластични чинии во различни бои и интересна форма на дијамнт.
  ден 65,00
  Слика на Политура Čisto 500мл Refill

  Политура Čisto 500мл Refill

  Чисти и се грижи за полирани и лакирани дрвени површини.
  ден 129,00
  Слика на Средство за кујна Arf Cream 450мл Natural

  Средство за кујна Arf Cream 450мл Natural

  Arf Cream со сигурност ги чисти и се грижи за најпребирливите површини во домот. Комбинирајќи ја моќта на меките абразиви и ефективноста на активните состојки, Arf Cream ќе ги отстрани најтешките дамки, без да остави гребнатини на предметите што ги чисти. Неопходен за чистење на шпоретот, мијалник, плочки, кади, мијалници ...
  ден 105,00
  Слика на Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Средство за одмастување рерни и скари Avaks 500мл

  Отстранува маснотии без да се нанесува тешко. Наменет е за отстранување на масните наслаги од скари, рерни и друга опрема за кујна каде што има траги од маснотии при готвење и печење.
  ден 85,00
  Слика на Средство за под Ajax 1л Hibiscus

  Средство за под Ajax 1л Hibiscus

  Универзално средство за чистење Ajax со есенцијални масла за светли чисти површини и пријатно свеж дом за време од 24 часа по чистењето. Средството за чистење е погодно за сите области во домаќинството.
  ден 159,00
  Филтри Close
  Min: ден 1,00 Max: ден 3.335,00
  ден1 ден3335