Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Dove

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Купка Dove 700мл Silk Glow

  Купка Dove 700мл Silk Glow

  Нежната формула и помага на вашата кожа да ја одржи својата природна хидрација при туширање и да ве остави со помека, измазнета кожа после само еден туш.
  ден 169,00
  Слика на Купка Dove 700мл Original

  Купка Dove 700мл Original

  Нежната формула и помага на вашата кожа да ја одржи својата природна хидрација при туширање и да ве остави со помека, измазнета кожа после само еден туш
  ден 169,00
  Слика на Купка Dove 700мл Almond

  Купка Dove 700мл Almond

  Нежната формула и помага на вашата кожа да ја одржи својата природна хидрација при туширање и да ве остави со помека, измазнета кожа после само еден туш
  ден 169,00
  Слика на Купка Dove 700мл Talco

  Купка Dove 700мл Talco

  Нежната формула и помага на вашата кожа да ја одржи својата природна хидрација при туширање и да ве остави со помека, измазнета кожа после само еден туш.
  ден 169,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Original

  Део спреј Dove 150мл Original

  Антиперспирант, содржи 1/4 хидратантна крема и витамин Е, кои докажано го подобруваат изгледот на кожата под пазувите. Создаден е да ја негува кожата после бричење, оставајќи ги пазувите меки и глатки.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Go Fresh Grapefruit & Lemongrass

  Део спреј Dove 150мл Go Fresh Grapefruit & Lemongrass

  Формулиран со мирис на цитрус, овој спреј за дезодоранси на Dove се грижи за пазувите со ¼ хидратантен крем и 0% алкохол.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Invisible Dry

  Део спреј Dove 150мл Invisible Dry

  Не остава бели траги на над 100 бои, нудејќи ефикасна заштита од потење и специјална технологија која ги заштитува пазувите од иритација
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Go Fresh Pomegranate & Lemon

  Део спреј Dove 150мл Go Fresh Pomegranate & Lemon

  Dove Pomegranate нуди 48 часовна заштита со освежувачки овошен мирис, а исто така обезбедува и голема нега на пазувите.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Extra Fresh

  Део спреј Dove 150мл Extra Fresh

  Антиперспирант, нуди ефикасна заштита од потење и специјална технологија која ги заштитува пазувите од иритација
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Clean Comfort

  Део спреј Dove 150мл Clean Comfort

  Чистиот и свеж мирис е комбинација од ноти од лимон, мандарина, лаванда, нане, мошус и килибар. Има единствена технологија која ги заштитува пазувите од иритација
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Cotton Dry

  Део спреј Dove 150мл Cotton Dry

  Лесен цветен мирис кој ве остава свежи и суви во текот на целиот ден.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Cool Fresh

  Део спреј Dove 150мл Cool Fresh

  Останете свежи со 48 часовна заштита од непријатен мирис со Dove Men + Care Cool Fresh дезодоранс.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Apple & White Tea

  Део спреј Dove 150мл Apple & White Tea

  Dove Apple & White Tea обезбедува 48 часовна заштита, грижа за пазувите и ве остава да се чувствувате свежо.
  ден 119,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Gentle Exfoliating

  Сапун Dove 100гр Gentle Exfoliating

  Збогатената формула на Дав со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Cucumber & Green Tea

  Сапун Dove 100гр Cucumber & Green Tea

  Збогатената формула на Дав со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Shea Butter

  Сапун Dove 100гр Shea Butter

  Збогатената формула со шеа путер на Dove со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Mineral Touch

  Део спреј Dove 150мл Mineral Touch

  Dove Mineral Touch дезедоранс (антиперспирант) засилен со минерали од мртво море, 0% алкохол за 48 часовна заштита.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Talco

  Део спреј Dove 150мл Talco

  Dove Talco обезбедува 48 часовна заштита, грижа за пазувите и ве остава да се чувствувате свежо.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Soft Feel

  Део спреј Dove 150мл Soft Feel

  48-часовна заштита од пот под пазувите и мирис на телото. Содржи ¼ крем за меки и мазни пазуви и ѝ помага на кожата побрзо да се регенерира, на пример при често бричење. Не содржи алкохол.
  ден 119,00
  Слика на Део спреј Dove 150мл Invisible Care

  Део спреј Dove 150мл Invisible Care

  Не остава бели траги на над 100 бои, нудејќи ефикасна заштита од потење и специјална технологија која ги заштитува пазувите од иритација
  ден 119,00
  Слика на Крема за тело 300мл Dove Body Silk

  Крема за тело 300мл Dove Body Silk

  Крем за тело Dove Body Silk содржи уникатен комплекс DeepCare, комбинација на природни хранливи материи за кожата и богати есенцијални масла кои помагаат за постепено подобрување на кожата.
  ден 225,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Restore

  Сапун Dove 100гр Restore

  Dove Restore ги инспирира вашите сетила со свеж мирис на сина смоква и цвет од портокал.
  ден 39,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Pink Beauty

  Сапун Dove 100гр Pink Beauty

  Dove Pink Beauty додава допир на женска софистицираност во вашата бања. Во комбинација со ¼ навлажнувачки крем помага во потхранувањето на вашата кожа за време на миењето.
  ден 39,00
  Слика на Крема за тело Dove 75мл Beauty Cream

  Крема за тело Dove 75мл Beauty Cream

  Помека, помазна, убава кожа не треба да биде луксуз. Тоа е нешто што го заслужувате секој ден - затоа создадовме крем за навлажнување Dove. Со лесна, масна текстура и топол, луксузен мирис, овој крем Dove ја остава кожата длабоко. Најдобрата хидратантна крема треба да оди подлабоко. Збогатен со уникатен нутридуо комплекс, овој секојдневен навлажнувачки крем Dove дејствува на два начина за да ви даде убава кожа.
  ден 75,00