Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Elephant

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Крекер Elephant 80гр Black & White Sesame

  Крекер Elephant 80гр Black & White Sesame

  Печени во рерна, крцкави и неверојатно вкусни Elephant крекерите со црн и бел сусам ќе ве изненадат со нивната автентичност. Комбинацијата на црн и бел сусам му дава на производот посебен и уникатен вкус.
  ден 36,00
  Слика на Крекер Elephant 80гр Mixed Seeds

  Крекер Elephant 80гр Mixed Seeds

  Печени во рерна, крцкави и неверојатно вкусни Elephant крекерите со црн и бел сусам ќе ве изненадат со нивната автентичност. Комбинацијата на црн и бел сусам му дава на производот посебен и уникатен вкус.
  ден 36,00
  Слика на Крекер Elephant 70гр Honey, Mustard & Onion

  Крекер Elephant 70гр Honey, Mustard & Onion

  Печени во рерна, крцкави и неверојатно вкусни Elephant крекерите со мед, сенф и кромид ќе ве изненадат со нивната автентичност. Комбинацијата му дава на производот посебен и уникатен вкус.
  ден 36,00
  Слика на Крекер Elephant 80гр Sea Salt

  Крекер Elephant 80гр Sea Salt

  Печени крцкави крекери со вкус на морска сол.
  ден 36,00