Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Fairy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Течно средство за садови Fairy 450мл Lemon

  Течно средство за садови Fairy 450мл Lemon

  Средство за рачно миење садови со мирис на лимон.
  ден 63,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 1.2л Lemon

  Течно средство за садови Fairy 1.2л Lemon

  Течно средство за рачно миење садови со мирис на лимон.
  ден 135,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 800мл Lemon

  Течно средство за садови Fairy 800мл Lemon

  Сјај за рачно миење со мирис на лимон во амбалажа од 800 мл.
  ден 109,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 800мл Apple

  Течно средство за садови Fairy 800мл Apple

  Сјај за рачно миење со мирис на јаболко во амбалажа од 800 мл.
  ден 109,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 450мл Pomegranate & Red Orange

  Течно средство за садови Fairy 450мл Pomegranate & Red Orange

  Сјај за рачно миење со мирис на калинка и црвен портокал во амбалажа од 450 мл.
  ден 63,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 800мл Pomegranate & Red Orange

  Течно средство за садови Fairy 800мл Pomegranate & Red Orange

  Сјај за рачно миење со мирис на калинка и црвен портокал во амбалажа од 800 мл.
  ден 109,00
  Слика на Таблети за садови Fairy 22/1 Lemon

  Таблети за садови Fairy 22/1 Lemon

  Fairy таблетите ја одржуваат вашата машина за миење садови да мириса чисто и свежо. Ги отстранува и најтврдокорните дамки од садовите. Помага при согорувањето на маснотиите на дренажниот систем, филтрите и рачката за прскање. Дизајнирано и тестирано за употреба на сите водечки машини за миење садови.
  ден 265,00
  Слика на Таблети за садови Fairy 60/1 Lemon

  Таблети за садови Fairy 60/1 Lemon

  Fairy таблетите ја одржуваат вашата машина за миење садови да мириса чисто и свежо. Ги отстранува и најтврдокорните дамки од садовите. Помага при согорувањето на маснотиите на дренажниот систем, филтрите и рачката за прскање. Дизајнирано и тестирано за употреба на сите водечки машини за миење садови.
  ден 945,00
  Слика на Таблети за садови Fairy 45/1 Platinum Lemon

  Таблети за садови Fairy 45/1 Platinum Lemon

  Fairy таблетите ја одржуваат вашата машина за миење садови да мириса чисто и свежо. Ги отстранува и најтврдокорните дамки од садовите. Помага при согорувањето на маснотиите на дренажниот систем, филтрите и рачката за прскање. Дизајнирано и тестирано за употреба на сите водечки машини за миење садови.
  ден 945,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Lavender & Rosemary

  Течно средство за садови Fairy 650мл Lavender & Rosemary

  Сјај за рачно миење со мирис на лаванда и рузмарин во амбалажа од 650 мл.
  ден 109,00 ден 89,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Bergamot & Ginger

  Течно средство за садови Fairy 650мл Bergamot & Ginger

  Сјај за рачно миење со природни мирисни ноти на бергем и ѓумбир во амбалажа од 650 мл.
  ден 109,00 ден 89,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Citrus

  Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Citrus

  Заслужувате повеќе време за себе! Затоа, тука е новиот Fairy Extra Plus кој ви овозможува да миете садови без напор со нова формула што ги отстранува дури и најтврдокорните маснотии.
  ден 109,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Јоргован

  Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Јоргован

  Заслужувате повеќе време за себе! Затоа, тука е новиот Fairy Extra Plus кој ви овозможува да миете садови без напор со нова формула што ги отстранува дури и најтврдокорните маснотии.
  ден 109,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Forest fruits

  Течно средство за садови Fairy 650мл Extra+ Forest fruits

  Заслужувате повеќе време за себе! Затоа, тука е новиот Fairy Extra Plus кој ви овозможува да миете садови без напор со нова формула што ги отстранува дури и најтврдокорните маснотии.
  ден 109,00
  Слика на Таблети за садови Fairy 13/1 Platinum Plus Lemon

  Таблети за садови Fairy 13/1 Platinum Plus Lemon

  Fairy таблетите ја одржуваат вашата машина за миење садови да мириса чисто и свежо. Ги отстранува и најтврдокорните дамки од садовите. Помага при согорувањето на маснотиите на дренажниот систем, филтрите и рачката за прскање. Дизајнирано и тестирано за употреба на сите водечки машини за миење садови. Fairy комбинацијата на течност и прав во една моќна капсула. И тие се толку лесни за употреба! Не е потребно одвиткување, само ставете ги во вашиот дозерот за миење садови за миење садови.
  ден 275,00
  Слика на Сет Ariel + Lenor + Fairy + Mr.Proper + подарок

  Сет Ariel + Lenor + Fairy + Mr.Proper + подарок

  Сетот содржи: Прашок за перење Ariel 7.2 кг Instant&Power + ultra Oxi effect , Омекнувач Lenor 1.5л Gold Orchid , Течно средство за садови Fairy 650мл Bergamot & Ginger, Универзално средство за чистење Mr. Proper 750мл Ultra Power Lemon и подарок корпа за алишта.
  ден 1.075,00