Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Fentimans

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пиво Fentimans 0.275л Ginger Beer

  Пиво Fentimans 0.275л Ginger Beer

  Ginger Beer е единствена селекција од најароматичните ѓумбирови корени од Централна Африка. Содржи цитрусни и интензивно лути ноти и е одличен избор како додадок во коктели. Содржи 0,5% алкохол
  ден 120,00