Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Ferrero Rocher

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Бонбониера Ferrero 150гр Raffaello

  Бонбониера Ferrero 150гр Raffaello

  Ferrero чоколадите се состојат од една целина бел млечен крем и бели бланширани бадеми спакувани во тенка кора како школка исполнета со слој од кокос. Спакувани поединечно во омот од бела боја.
  ден 199,00
  Слика на Бонбониера Ferrero 230гр Raffaello

  Бонбониера Ferrero 230гр Raffaello

  Ferrero чоколадите се состојат од една целина бел млечен крем и бели бланширани бадеми спакувани во тенка кора како школка исполнета со слој од кокос. Спакувани поединечно во омот од бела боја.
  ден 255,00
  Слика на Бонбони Ferrero 40гр Raffaello

  Бонбони Ferrero 40гр Raffaello

  Бела и рафинирана по изглед, Рафаело изненадува со нежна комбинација на различни слоеви: крцкав бел бадем, опкружен со кадифена мазна крема во крцкава школка, покриена со снегулки од кокос. Рафаело - сезонско третирање во секоја смисла.
  ден 46,00
  Слика на Бонбони Ferrero 80гр Raffaello

  Бонбони Ferrero 80гр Raffaello

  Бела и рафинирана по изглед, Рафаело изненадува со нежна комбинација на различни слоеви: крцкав бел бадем, опкружен со кадифена мазна крема во крцкава школка, покриена со снегулки од кокос. Рафаело - сезонско третирање во секоја смисла.
  ден 109,00
  Слика на Бонбони Ferrero Rocher 50гр

  Бонбони Ferrero Rocher 50гр

  Rocher чоколадите се примамлива комбинација на сочен, кремаст, чоколаден фил, опкружувајќи го целиот лешник, во нежна, остра нафора, сите обвиткани со млечно чоколадо и ситно сецкани лешници.
  ден 74,00