Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Fizz

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сајдер Fizz 0.5л Strawberry

  Сајдер Fizz 0.5л Strawberry

  Fizz Cider Strawberry е сајдер со чист вкус на јагода направен врз основа на јаболково вино и природни вкусови на јагоди. Содржи 4.5% алкохол.
  ден 79,00
  Слика на Сајдер Fizz 0.5л Blueberry

  Сајдер Fizz 0.5л Blueberry

  Fizz Cider Blueberry е сајдер со вкус на боровинка направена врз основа на јаболково вино. Има темно виолетова боја и вкусна арома карактеристична за боровинките кои растат во нордиските шуми. Содржи 4.5% алкохол.
  ден 79,00
  Слика на Сајдер Fizz 0.5л Apple

  Сајдер Fizz 0.5л Apple

  Fizz Cider Apple е сајдер со чист вкус на јаболко направен врз основа на јаболково вино и природни вкусови. Содржи 4.5% алкохол.
  ден 79,00