Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Готови конзервирани оброци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Гулаш Podravka 300гр Говедски

  Гулаш Podravka 300гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 125,00
  Слика на Гулаш Podravka 200гр Говедски

  Гулаш Podravka 200гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 82,00
  Слика на Гулаш Podravka 400гр Говедски

  Гулаш Podravka 400гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 159,00
  Слика на Гулаш Carnex 400гр Говедски

  Гулаш Carnex 400гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 157,00
  Слика на Гулаш Мик 400гр Говедски

  Гулаш Мик 400гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 109,00
  Слика на Грав Prego 400гр Посен

  Грав Prego 400гр Посен

  Посен грав направен за сите љубители на вегетаријанска храна.
  ден 75,00
  Слика на Грашок Prego 400гр Со полнета шницла

  Грашок Prego 400гр Со полнета шницла

  Грашок во комбинација со полнета шницла, сос од домати и разновидни зачини.
  ден 109,00
  Слика на Грав Prego 400гр Сланина

  Грав Prego 400гр Сланина

  Грав со пушена месна сланина во комбинација со доматен сос и зачини.
  ден 109,00
  Слика на Ќофте Prego 400гр Во сос

  Ќофте Prego 400гр Во сос

  Вкусни ќофтиња во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 125,00
  Слика на Грав Carnex 400гр Посен

  Грав Carnex 400гр Посен

  Посен грав направен за сите љубители на вегетаријанска храна.
  ден 79,00
  Слика на Грав Takovo 300гр Сланина

  Грав Takovo 300гр Сланина

  Вкусен грав со сочна сланина и идеална комбинација на зачини.
  ден 75,00
  Слика на Грав Carnex 400гр Сланина

  Грав Carnex 400гр Сланина

  Докажана комбинација - парчиња сланина заедно со грав во ситен црвеникав сос! Со нашите вкусни готови јадења, ручекот е готов за 10 минути и оброкот може да започне!
  ден 102,00