Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Greenfood

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Био хумус Green Food 200гр Classic

  Био хумус Green Food 200гр Classic

  Органски хумус богат со железо и протеини. Содржи наут, лук, сусам, ладно сончогледово масло и сол.
  ден 90,00
  Слика на Органска паштета Greenfood 95гр Classic

  Органска паштета Greenfood 95гр Classic

  Како поздрава алтернатива на паштетите денес, Greenfood Spicy Organic Pate е направен од органски зеленчук и има посебна нота на зачинети пиперки. Одличен е и како предјадење и како зеленчук, може да се подготви со разни пити, брускети, свеж зеленчук, чипс од тортиља или крекери. Може да се сервира во салати, сендвичи и е многу вкусна и здрава замена за крем, мајонез, намаз од сирење или путер. Може да се служи и како сос со јадења на скара.
  ден 52,00
  Слика на Органска паштета Greenfood 95гр Медитерано

  Органска паштета Greenfood 95гр Медитерано

  Како поздрава алтернатива на денешните паштети, органската паштета Green Food се прави од зеленчук и медитерански зачини. Одличен е и како предјадење и како зеленчук, може да се подготви со разни пити, брускети, свеж зеленчук, чипс од тортиља или крекери. Може да се сервира во салати, сендвичи и е многу вкусна и здрава замена за крем, мајонез, намаз од сирење или путер. Може да се служи и како сос со јадења на скара.
  ден 52,00
  Слика на Органска паштета Greenfood 95гр Пикант

  Органска паштета Greenfood 95гр Пикант

  Како поздрава алтернатива на паштетите денес, Greenfood Spicy Organic Pate е направен од органски зеленчук и има посебна нота на зачинети пиперки. Одличен е и како предјадење и како зеленчук, може да се подготви со разни пити, брускети, свеж зеленчук, чипс од тортиља или крекери. Може да се сервира во салати, сендвичи и е многу вкусна и здрава замена за крем, мајонез, намаз од сирење или путер. Може да се служи и како сос со јадења на скара.
  ден 52,00
  Слика на Био хумус Greenfood 200гр Пикантни чушки

  Био хумус Greenfood 200гр Пикантни чушки

  Органски хумус богат со железо и протеини, малку пикантен. Содржи наут, лук, сусам, ладно сончогледово масло и сол.
  ден 90,00
  Слика на Био хумус Greenfood 200гр Домати

  Био хумус Greenfood 200гр Домати

  Органски хумус богат со железо и протеини. Содржи домати, наут, лук, сусам, ладно сончогледово масло и сол.
  ден 90,00