Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Грицки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Грицки Clipsy 160гр Mix

  Грицки Clipsy 160гр Mix

  Нова форма на забава која ги претвора секојдневните моменти во незаборавни моменти, марката Клипси и ја испраќа пораката „Обликувај го својот свет“. Слушајќи ги потребите на потрошувачите, Clipsy носи разновидни облици и вкусови, од кои најпознати се флипс, миксови, пуканки и пелет чипсови.
  ден 49,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Вкусни солени стапчиња со вкус на хот дог.
  ден 10,00
  Слика на Кикиритки Hello 100гр

  Кикиритки Hello 100гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 35,00
  Слика на Переци Kviki 100гр

  Переци Kviki 100гр

  Непобедлива крцкавост и идеален вкус! Печена закуска со малку маснотии, Kviki переците се идеална закуска за секоја пригода.
  ден 30,00
  Слика на Пуканки Макс 200гр

  Пуканки Макс 200гр

  Пченка за американски пуканки во пакување од 200гр.
  ден 13,00
  Слика на Смоки Stobi Flips 250гр Giga Pack

  Смоки Stobi Flips 250гр Giga Pack

  Stobi Flips е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов.
  ден 48,00
  Слика на Грицки Clipsy 160гр Mix Bugles

  Грицки Clipsy 160гр Mix Bugles

  Нова форма на забава која ги претвора секојдневните моменти во незаборавни моменти, марката Клипси и ја испраќа пораката „Обликувај го својот свет“. Слушајќи ги потребите на потрошувачите, Clipsy носи разновидни облици и вкусови, од кои најпознати се флипс, миксови, пуканки и пелет чипсови.
  ден 49,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Ketchup

  Грицки Taze Sticks 40гр Ketchup

  Вкусни солени стапчиња со вкус на кечап.
  ден 10,00
  Слика на Двопек Bake Rolls 80гр Salt

  Двопек Bake Rolls 80гр Salt

  Тенко исечен, двојно печен, екстра крцкав двопек зачинет со билки и зачини за уникатен вкус. Со вкус на сол.
  ден 29,00
  Слика на Кикиритки Hello 500гр

  Кикиритки Hello 500гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 155,00
  Слика на Переци Kviki 50гр

  Переци Kviki 50гр

  Непобедлива крцкавост и идеален вкус! Печена закуска со малку маснотии , Kviki переците се идеална закуска за секоја пригода
  ден 18,00
  Слика на Смоки Stobi Flips 20гр Kids Pack

  Смоки Stobi Flips 20гр Kids Pack

  Stobi Flips е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов.
  ден 6,00
  Слика на Двопек Bake Rolls 160гр Salt

  Двопек Bake Rolls 160гр Salt

  Тенко исечен, двојно печен, екстра крцкав двопек зачинет со билки и зачини за уникатен вкус. Со вкус на сол.
  ден 50,00
  Слика на Кикиритки Hello 250гр

  Кикиритки Hello 250гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 75,00
  Слика на Переци Kviki 200гр

  Переци Kviki 200гр

  Непобедлива крцкавост и идеален вкус! Печена закуска со малку маснотии, Kviki переците се идеална закуска за секоја пригода.
  ден 52,00
  Слика на Смоки Stobi Flips 200гр Magnus

  Смоки Stobi Flips 200гр Magnus

  Голем флипс, во големо пакување. Stobi Flips е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов.
  ден 47,00
  Слика на Чипс Chipsy 80гр Ребраст

  Чипс Chipsy 80гр Ребраст

  Внимателно избрани компири, исечени на уште посебен начин, носат нежен и богат вкус што сите го сакаат.
  ден 39,00
  Слика на Двопек Bake Rolls 80гр Pizza

  Двопек Bake Rolls 80гр Pizza

  Тенко исечен, двојно печен, екстра крцкав двопек зачинет со билки и зачини за уникатен вкус. Со вкус на пица.
  ден 29,00
  Слика на Смоки Stobi Flips 200гр Magnus Hot & Spicy

  Смоки Stobi Flips 200гр Magnus Hot & Spicy

  Голем и лут кој прави сè друго да изгледа помало, отсега и во пикантно (луто) издание! Stobi Flips Magnus - голем и лут флипс со збогатен вкус од 30% кикирики.
  ден 47,00
  Слика на Двопек Bake Rolls 160гр Pizza

  Двопек Bake Rolls 160гр Pizza

  Тенко исечен, двојно печен, екстра крцкав двопек зачинет со билки и зачини за уникатен вкус. Со вкус на пица.
  ден 50,00