Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Halls

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Гуми за џвакање Halls 16/1 Ice Blast Citrus

  Гуми за џвакање Halls 16/1 Ice Blast Citrus

  Halls Ice Blas гума за џвакање со вкус на цитрус, без шеќер што освежува и трае долго време. Количина во пакување: 16 парчиња, едно пакување е 18 грама.
  ден 29,00