Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Hastel

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кори за баклава Hastel 500гр

  Кори за баклава Hastel 500гр

  Корите за баклава на Hastel се направени по традиционален рецепт и ги исполнуваат сите стандарди за квалитет. Идеални се за Вашите солени специјалитети.
  ден 79,00
  Слика на Кори Hastel 360гр Свежи за пита

  Кори Hastel 360гр Свежи за пита

  Ако не обожавате да месите, а печивата ви се омилени ние имаме решение за вас. Со малку труд направете вкусна пита.
  ден 65,00