Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Hoplà

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Хопла Hoplà 500мл

  Хопла Hoplà 500мл

  Хопла со шеќер без хидрогенизирани масти, идеален за производство и декорација на колачи, сладоледи и слични десерти.
  ден 119,00
  Слика на Хопла Hoplà 500мл Без шеќер

  Хопла Hoplà 500мл Без шеќер

  Хопла без шеќер и без хидрогенизирани масти, идеален за производство и декорација на колачи, сладоледи и слични десерти.
  ден 119,00