Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Храна и пијалаци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Бисквити Plazma 300гр Мелени

  Бисквити Plazma 300гр Мелени

  Единствен вкус со незаменливи состојки за вкусен појадок.
  ден 99,00
  Слика на Смоки Hipp 25гр Knusper-Ringe

  Смоки Hipp 25гр Knusper-Ringe

  Крцкава закуска во форма на прстени, идеална за вашите најмали.
  ден 75,00
  Слика на Смоки Lino 25гр Carrot

  Смоки Lino 25гр Carrot

  Lino Flips е крцкава закуска со природен вкус, без сол и додаден шеќер. Практично спакувани, со вкус на морков.
  ден 35,00
  Слика на Овесна каша Lino 200гр Čokolino Лешник

  Овесна каша Lino 200гр Čokolino Лешник

  Вкусна овесна каша со вкус на лешник која е омилена храна за целото семејство со генерации. Збогатена со дури 7 витамини: Б1, Б2, Б6, Ц, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 106,00
  Слика на Овесна каша Lino 200гр Čokolino

  Овесна каша Lino 200гр Čokolino

  Вкусна овесна каша со вкус на чоколадо која е омилена храна за целото семејство со генерации. Збогатена со дури 7 витамини: Б1, Б2, Б6, Ц, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 106,00
  Слика на Овесна каша Lino 200гр Frutolino

  Овесна каша Lino 200гр Frutolino

  Каша со богат вкус со житарки, млеко и двопек и бирано овошје. Збогатена со витамини А, Б1, Б2, Б6, Ц, Д, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 105,00
  Слика на Овесна каша Lino 500гр Čokolino

  Овесна каша Lino 500гр Čokolino

  Вкусна овесна каша со вкус на чоколадо која е омилена храна за целото семејство со генерации. Збогатена со дури 7 витамини: Б1, Б2, Б6, Ц, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 205,00
  Слика на Овесна каша Lino 200гр Keksolino

  Овесна каша Lino 200гр Keksolino

  Овесна каша што освојува со неодолив вкус на бисквити со путер со додаток на 7 витамини: Б1, Б2, Б6, Ц, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 106,00
  Слика на Овесна каша Lino 500гр Čokolino Лешник

  Овесна каша Lino 500гр Čokolino Лешник

  Вкусна овесна каша со вкус на лешник која е омилена храна за целото семејство со генерации. Збогатена со дури 7 витамини: Б1, Б2, Б6, Ц, Е, ниацин и фолна киселина.
  ден 215,00
  Слика на Ноќна каша Hipp 190гр Apple, Peach and Semolina

  Ноќна каша Hipp 190гр Apple, Peach and Semolina

  HiPP млечните каши се направени од млечна формула која ги задоволува потребите на вашето бебе. Со калциум за силни коски и заби, како и витамин B1 кој е важен за нервниот систем. Многу се вкусни и топли и ладни.
  ден 97,00
  Слика на Сок Hipp 200мл Јаболко

  Сок Hipp 200мл Јаболко

  Детско сокче од 100% природно овошје. Богато со витамин Ц, содржи природен шеќер. Без глутен.
  ден 67,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Јаболко, Банана и Беби бисквит

  Каша Hipp 190гр Јаболко, Банана и Беби бисквит

  Бебешка кашичка со јаболко, банана и бисквити. Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери), без конзерванси, без додадени бои и ароми. Содржи глутен.
  ден 78,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Зеленчук, Ориз и Пилешко

  Каша Hipp 190гр Зеленчук, Ориз и Пилешко

  Бебешка кашичка со пилешко месо, ориз, домат, морков и грашок богата со омега 3. Без додадена сол, без додадени ароми, бои и конзерванси, без емулгатори и глутен. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 97,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Морков, Ориз и Телешко

  Каша Hipp 190гр Морков, Ориз и Телешко

  Бебешка кашичка со телешко месо, ориз и морков богата со омега 3. Без додадена сол, без додадени ароми, бои и конзерванси, без емулгатори и глутен. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 97,00
  Слика на Вода Bebelan 500мл Негазирана

  Вода Bebelan 500мл Негазирана

  Водата Bebelan е кристално чиста, високо квалитетна специјализирана бебешка вода добиена од еколошки чист и строго контролиран извор. Водата е со пријатна мекост и ниска минерализација, што ја прави оптимално соодветна за бебиња и деца под 8 години.
  ден 42,00
  Слика на Кашичка Lino 190гр Јаболка и банана

  Кашичка Lino 190гр Јаболка и банана

  Овошната кашичка од јаболка и банана е производ направен од 100% природно овошје и како таква претставува одличен извор на витамин Ц. Благодарение на специјалната формула без глутен и без додадени шеќери, оваа кашичка е идеален избор за детска исхрана. Препрачливо над 4 месеци.
  ден 62,00
  Слика на Кашичка Lino 190гр Јаболка кекс

  Кашичка Lino 190гр Јаболка кекс

  Кашичка направена од јаболка и бисквити е солена производ кој не содржи глутен и млеко, која е богата со хранливи материи, што го прави идеален за бебешка .... Благодарение на својата специјална формулација без глутен, оваа каша е идеален избор за хранење на вашите малечки бидејќи помага во правилен раст и развој на вашето дете. Се препорачува за исхрана кај доенчиња постари од 6 месеци.
  ден 62,00
  Слика на Кашичка Lino 190гр Овошје со ориз

  Кашичка Lino 190гр Овошје со ориз

  Кашичката од овошје со ориз содржи фини парчиња ориз со идеална големина и текстура за бебињата над 7 месеци. Понудете му го на детето кога ќе покаже интерес за џвакање.
  ден 62,00
  Слика на Овошно пире Nutrino 100гр Сочно јаболко 4+

  Овошно пире Nutrino 100гр Сочно јаболко 4+

  За практична употреба, Нутрино пирето се пакува и во меко „пауч“ пакување кое е практично за носење и конзумирање надвор од дома, во природа, парк, училиште итн. Тоа претставува здрава овошна ужина и доаѓа во разновидни овошни комбинации со овошје, овошје со житарки, овошје со бисквити и млечна комбинација со сирење или павлака. Затворањето на ова пакување овозможува практичност, повторна употреба и спречува истурање. Освен своите практичности, ова пакување им овозможува на децата едноставно да го конзумираат бидејќи детето може да јаде без помош од мајката и на тој начин да развива самостојност. Нутрино пирето во пауч пакување е вкусна и здрава ужина за најмладите, идеална за носење.
  ден 49,00
  Слика на Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, крушка и банана со житарки 6+

  Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, крушка и банана со житарки 6+

  За практична употреба, Нутрино пирето се пакува и во меко „пауч“ пакување кое е практично за носење и конзумирање надвор од дома, во природа, парк, училиште итн. Тоа претставува здрава овошна ужина и доаѓа во разновидни овошни комбинации со овошје, овошје со житарки, овошје со бисквити и млечна комбинација со сирење или павлака. Затворањето на ова пакување овозможува практичност, повторна употреба и спречува истурање. Освен своите практичности, ова пакување им овозможува на децата едноставно да го конзумираат бидејќи детето може да јаде без помош од мајката и на тој начин да развива самостојност. Нутрино пирето во пауч пакување е вкусна и здрава ужина за најмладите, идеална за носење.
  ден 49,00
  Слика на Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, крушка и праска со житарки 6+

  Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, крушка и праска со житарки 6+

  За практична употреба, Нутрино пирето се пакува и во меко „пауч“ пакување кое е практично за носење и конзумирање надвор од дома, во природа, парк, училиште итн. Тоа претставува здрава овошна ужина и доаѓа во разновидни овошни комбинации со овошје, овошје со житарки, овошје со бисквити и млечна комбинација со сирење или павлака. Затворањето на ова пакување овозможува практичност, повторна употреба и спречува истурање. Освен своите практичности, ова пакување им овозможува на децата едноставно да го конзумираат бидејќи детето може да јаде без помош од мајката и на тој начин да развива самостојност. Нутрино пирето во пауч пакување е вкусна и здрава ужина за најмладите, идеална за носење.
  ден 49,00
  Слика на Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, праска, јагода и малина 8+

  Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко, праска, јагода и малина 8+

  За практична употреба, Нутрино пирето се пакува и во меко „пауч“ пакување кое е практично за носење и конзумирање надвор од дома, во природа, парк, училиште итн. Тоа претставува здрава овошна ужина и доаѓа во разновидни овошни комбинации со овошје, овошје со житарки, овошје со бисквити и млечна комбинација со сирење или павлака. Затворањето на ова пакување овозможува практичност, повторна употреба и спречува истурање. Освен своите практичности, ова пакување им овозможува на децата едноставно да го конзумираат бидејќи детето може да јаде без помош од мајката и на тој начин да развива самостојност. Нутрино пирето во пауч пакување е вкусна и здрава ужина за најмладите, идеална за носење.
  ден 49,00
  Слика на Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко и банана со бисквит 6+

  Овошно пире Nutrino 100гр Јаболко и банана со бисквит 6+

  За практична употреба, Нутрино пирето се пакува и во меко „пауч“ пакување кое е практично за носење и конзумирање надвор од дома, во природа, парк, училиште итн. Тоа претставува здрава овошна ужина и доаѓа во разновидни овошни комбинации со овошје, овошје со житарки, овошје со бисквити и млечна комбинација со сирење или павлака. Затворањето на ова пакување овозможува практичност, повторна употреба и спречува истурање. Освен своите практичности, ова пакување им овозможува на децата едноставно да го конзумираат бидејќи детето може да јаде без помош од мајката и на тој начин да развива самостојност. Нутрино пирето во пауч пакување е вкусна и здрава ужина за најмладите, идеална за носење.
  ден 49,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Кајсија 4+

  Каша Hipp 190гр Кајсија 4+

  Детска кашичка од кајсија богата со витамин Ц. Содржи природно присутен шеќер, без глутен, без додадени млечни производи. Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 82,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Круша Вилјамовска 4+

  Каша Hipp 190гр Круша Вилјамовска 4+

  Детска кашичка од круша вилјамовка богата со витамин Ц. Содржи природно присутен шеќер, без глутен, без додадени млечни производи. Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 82,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Слива со круша 4+

  Каша Hipp 190гр Слива со круша 4+

  Детска кашичка од слива и круша богата со витамин Ц. Содржи природно присутен шеќер, без глутен, без додадени млечни производи. Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 82,00
  Слика на Каша Hipp 190гр Праска 4+

  Каша Hipp 190гр Праска 4+

  Детска кашичка од праска богата со витамин Ц. Содржи природно присутен шеќер, без глутен, без додадени млечни производи. Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување. Наменета за бебиња од 4+ месеци.
  ден 82,00