Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Храна и пијалаци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Сок Hipp 200мл Јаболко

  Сок Hipp 200мл Јаболко

  Детско сокче од 100% природно овошје. Богато со витамин Ц, содржи природен шеќер. Без глутен.
  ден 67,00
  Слика на Сок Viva 200мл Јаболко 100%

  Сок Viva 200мл Јаболко 100%

  Негазиран освежителен безалкохолен пијалок од концентриран сок од јаболко. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи само природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.
  ден 21,00
  Слика на Смоки Lucky Girl 40гр Toy

  Смоки Lucky Girl 40гр Toy

  Смоки изработени со пченкарен гриз и вкус на путер, со подарок играчка која е секогаш разновидна и интересна.
  ден 45,00
  Слика на Сок Viva 200мл Портокал 100%

  Сок Viva 200мл Портокал 100%

  Негазиран освежителен безалкохолен пијалок од концентриран сок од портокал. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи само природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.
  ден 21,00
  Слика на Вода Bebelan 500мл Негазирана

  Вода Bebelan 500мл Негазирана

  Водата Bebelan е кристално чиста, високо квалитетна специјализирана бебешка вода добиена од еколошки чист и строго контролиран извор. Водата е со пријатна мекост и ниска минерализација, што ја прави оптимално соодветна за бебиња и деца под 8 години.
  ден 42,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Multi

  Сок Yippy 330мл Multi

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Yippy се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Fructal 200мл Pingo

  Сок Fructal 200мл Pingo

  Портокал и лимон заедно за здравје и освежување во едно. Пијалак збогатен со витамини, минерали и други корисни материи кои им се потребни на децата за здрав раст и развој. Кога пиете Pingo, нема да се чувствувате жедни и уморни!
  ден 10,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Црвено Овошје

  Сок Yippy 330мл Црвено Овошје

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Yippy се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Јаболко

  Сок Yippy 330мл Јаболко

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Yippy се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Портокал

  Сок Yippy 330мл Портокал

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Јипи се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Инстант сок Cedevita 340мл Црвен портокал

  Инстант сок Cedevita 340мл Црвен портокал

  Помодерна, поубава, попрактична! Новото пакување на твојата омилена Cedevita може да се пофали со единствен механизам за отворање, кое со отстранување на заштитната лентичка и притискање на чепот надоле, овозможува активирање на производот и нуди потполна функционалност од 9 витамини во рамките на свежо подготвениот производ. Секој сегмент на производот внимателно го осмисливме за да ви овозможиме полесно конзумирање без оглед каде се наоѓате.
  ден 57,00
  Слика на Инстант сок Cedevita 340мл Lime

  Инстант сок Cedevita 340мл Lime

  Префинето киселка, лимета не е само неизоставна состојка за многу коктели, туку е и одличен извор на витамини: секако, станува збор за Cedevita!
  ден 57,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Праска

  Сок Yippy 330мл Праска

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Јипи се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Вишна

  Сок Yippy 330мл Вишна

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Јипи се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Viva 200мл Coctail Multifruit

  Сок Viva 200мл Coctail Multifruit

  Негазиран освежителен безалкохолен пијалок. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи само природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.
  ден 16,00
  Слика на Сок Yippy 330мл Јагода

  Сок Yippy 330мл Јагода

  За гаснење на жедта на најмалите, широките шишиња Rauch Yippy се идеален придружник за време на забава и игра. Yippy се издвојува во однос на калциум, витамини и целосен недостаток на конзерванси.
  ден 35,00
  Слика на Сок Fructal 200мл Двојно Ц

  Сок Fructal 200мл Двојно Ц

  Пијалак од портокал со дупла доза на витамин Ц кој го пиеле нашите баби и дедовци. Ова е првата марка на Fructal која се одржала се до денес. Па дури и денес ги инспирира и младите и старите. Еднo Ц? Не, двојно Ц - за двојно задоволство.
  ден 10,00
  Слика на Ладен чај Fructal 200мл Праска

  Ладен чај Fructal 200мл Праска

  Ледениот чај од праска е направен од билни екстракти на црн чај со додадена арома на праска. Остриот вкус на црниот чај надополнет со богатата арома на праска обезбедува единствен и освежителен вкус. За тотално КУЛ овошно освежување!
  ден 10,00
  Слика на Чоколаден напиток во прав Nesquik 200гр

  Чоколаден напиток во прав Nesquik 200гр

  Nesquik чоколадниот напиток во прав го претвора млекото во неодоливо вкусен и хранлив пијалок. Овозможува калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали.
  ден 92,00
  Слика на Чоколаден напиток во прав Nesquik 400гр

  Чоколаден напиток во прав Nesquik 400гр

  Nesquik чоколадниот напиток во прав го претвора млекото во неодоливо вкусен и хранлив пијалок. Овозможува калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали.
  ден 155,00
  Слика на Какао напиток Caotonic 400гр

  Какао напиток Caotonic 400гр

  Со 11 витамини, 3 минерали и железо, Caotonic е одличен поттик за вашиот систем и им ја дава на децата целата енергија што им е потребна додека го прават млекото забавно за пиење! Формулата на Caotonic е специјално дизајнирана за деца, достапна во пакување од 400 гр.
  ден 129,00
  Слика на Житарки Lino 300гр Njammy

  Житарки Lino 300гр Njammy

  Десерти од житни култури во форма на мече со вкус на чоколадо. Крцкави и збогатени со витамини, железо и калциум, тие се идеално и забавно јадење дури и за најпребирливите деца. Децата го обожаваат, а заради едноставноста на подготовката, оваа природна и хранлива комбинација е неодолива исто така и кај возрасните.
  ден 109,00
  Слика на Житарки Lino 250гр Pillows

  Житарки Lino 250гр Pillows

  Перничиња од житарици и ориз полнети со вкусен Lino Lada чоколаден крем. Уживајте во крцкавиот вкус на чоколадо однадвор, најдобриот вкус на Lino Lada одвнатре. Лесни за подготовка, овие житни снегулки може да се јадат за појадок со или без млеко, како крцкава и вкусна сува закуска погодна за сите возрасти.
  ден 113,00
  Слика на Корнфлекс Swisslion 250гр Choco Max

  Корнфлекс Swisslion 250гр Choco Max

  Чоколадни топчиња со 8 витамини, калциум и железо за вкусен и здрав оброк.
  ден 70,00
  Слика на Корнфлекс Витаминка 450гр Choko Jumbo

  Корнфлекс Витаминка 450гр Choko Jumbo

  Чоколадни топчиња со 8 витамини, калциум и железо за вкусен и здрав оброк.
  ден 115,00
  Слика на Житарки O'Clock 500гр Choco Duo mix

  Житарки O'Clock 500гр Choco Duo mix

  Една од омилените производи за деца се одредени житни чоколади, лансирани под брендот O'Clock. O'Clock, омилен меѓу најмладите потрошувачи, е совршено решение за вкусен појадок.
  ден 132,00
  Слика на Житарки Nesquik 625гр

  Житарки Nesquik 625гр

  Nesquik житарките се извор на железо и витамини Б3, Б5 и Б6 кои помагаат во исхраната на децата. Неговите вкусни мали топчиња го претвораат млекото чоколадно, така што неодоливиот вкус на чоколадо може да се доживее од првиот залак до последната капка млеко.
  ден 265,00
  Слика на Житарки Swisslion 250гр Euromax

  Житарки Swisslion 250гр Euromax

  Swisslion Euromax крцкавите перничиња полнети со чоколаден крем.
  ден 77,00
  Слика на Вода Rosa 330мл Негазирана

  Вода Rosa 330мл Негазирана

  Rosa е природна ниско-минерална не-газирана вода со мала содржина на минерални материи.
  ден 20,00
  Слика на Смоки Lucky Boy 40гр Toy

  Смоки Lucky Boy 40гр Toy

  Смоки изработени со пченкарен гриз и вкус на путер, со подарок играчка која е секогаш разновидна и интересна.
  ден 45,00