Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Jabolcelo

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сок Jabolcelo 1л Јаболко и Цвекло 100%

  Сок Jabolcelo 1л Јаболко и Цвекло 100%

  Сокот од цедено цвекло е надалеку познат во неговата богата нутритивна и ниска калориска вредност. Има бројни позитивни ефекти врз нашето здравје, не е направен од концентрат и не содржи адитиви, презервативи, додадени шеќери и вода.
  ден 112,00