Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Jacobs

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кафе Jacobs 18гр Ice Coffee 3in1

  Кафе Jacobs 18гр Ice Coffee 3in1

  Jacobs Ice Coffee е вашиот омилен избор за освежувачко лето. Во летните денови, во секое време ќе се чувствувате студено. Во канцеларија или на годишен одмор, леденото кафе Jacobs 3in1 ве лади со полно ароматизирано кафе кое ве освежува на лице место.
  ден 15,00
  Слика на Кафе Jacobs 18гр 3in1 Milka

  Кафе Jacobs 18гр 3in1 Milka

  Со Jacobs Milka 3in1, секој може да ужива во чоколадото кафе во еден момент. Овој уникатен состав на крем кафето Jacobs и оригиналните парчиња меко топено чоколадо Milka нудат исклучително задоволство од кафе.
  ден 12,00
  Слика на Кафе Jacobs 100гр Crema Gold

  Кафе Jacobs 100гр Crema Gold

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Едноставно посипете го Jacobs со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Направено од 100% зрна кафе.
  ден 229,00
  Слика на Кафе Jacobs 75гр Cronat Gold

  Кафе Jacobs 75гр Cronat Gold

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cronat Gold со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Инстант кафето се прави од 100% зрна кафе.
  ден 145,00
  Слика на Кафе Jacobs 150гр Cronat Gold

  Кафе Jacobs 150гр Cronat Gold

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cronat Gold со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Инстант кафето се прави од 100% зрна кафе.
  ден 279,00
  Слика на Кафе Jacobs 100гр Cronat Gold

  Кафе Jacobs 100гр Cronat Gold

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cronat Gold со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Инстант кафето се прави од 100% зрна кафе.
  ден 229,00
  Слика на Кафе Jacobs 17.8гр Iced Salted Caramel

  Кафе Jacobs 17.8гр Iced Salted Caramel

  Дали сакате капучино со густа кремаста пена и освежување? Обидете се со Jacobs Iced Cappuccino со солен вкус на карамела. Леденото кафе на Jacobs е вашиот омилен избор за освежувачко летно време. Магична арома на Jacobs - секоја чаша ги буди вашите мали и големи соништа.
  ден 20,00
  Слика на Кафе Jacobs 17.8гр Iced Cappuccino Original

  Кафе Jacobs 17.8гр Iced Cappuccino Original

  Jacobs Iced Cappuccino содржи мешавина од инстант кафе, крем и шеќер, така што треба да додадете само ладна вода или ладно млеко. Со неколку коцки мраз, ладеното кафе е освежувачко уживање кое обезбедува многу енергија за тој ден.
  ден 20,00
  Слика на Кафе Jacobs 100гр Monarch

  Кафе Jacobs 100гр Monarch

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Едноставно посипете го Jacobs со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Инстант кафето се прави од 100% зрна кафе.
  ден 285,00
  Слика на Кафе Jacobs 200гр Cronat Gold

  Кафе Jacobs 200гр Cronat Gold

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cronat Gold со врела вода и кафето е подготвено за уживање. Инстант кафето се прави од 100% зрна кафе.
  ден 425,00
  Слика на Кафе Jacobs 75гр+15гр Cronat Gold

  Кафе Jacobs 75гр+15гр Cronat Gold

  Enjoy Jacobs Instant Coffee at home or on the go. With the magical pampering aroma. Simply sprinkle the soluble coffee of Jacobs Cronat Gold with hot water and the coffee is ready to enjoy. Instant coffee is produced from 100% coffee beans.
  ден 145,00
  Слика на Кафе Jacobs 14гр 2in1

  Кафе Jacobs 14гр 2in1

  Кралот на аромата. Високо квалитетни зрна кое се внимателно одбрани, вешто измешани и печени за да се добие ореова арома со малку кисел вкус. Утрото, направете го посветло, дружете се по пријатно, а некои моменти посебно ароматичнни со кафето Jacobs.
  ден 12,00
  Слика на Кафе Jacobs 144гр Cappuccino

  Кафе Jacobs 144гр Cappuccino

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 185,00
  Слика на Кафе Jacobs 144гр Cappuccino Milka Hazelnut

  Кафе Jacobs 144гр Cappuccino Milka Hazelnut

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 162,00
  Слика на Кафе Jacobs 185гр Cappuccino Vanilla

  Кафе Jacobs 185гр Cappuccino Vanilla

  Одвојте време за кратка пауза и препуштете се на богатството на класични вкусови, интересна и иновативна комбинација на вкусови или кремасти пијалоци без кафе. Неодолива, луксузна и миризлива ванила ќе инспирира нови подвизи и нови идеи.
  ден 209,00
  Слика на Кафе Jacobs 1кг Barista Editions – Selection Of The Year

  Кафе Jacobs 1кг Barista Editions – Selection Of The Year

  Откријте го нашето лимитирано издание на кафе кое е избор на годината. Ова специјално кафе содржи 100% зрна Арабика од Бразил. Лесно печено, резултатот е благо и избалансирано тело со ноти на јаткасти плодови.
  ден 1.575,00
  Слика на Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Crema

  Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Crema

  Дали сакате Caffè Crema, Caffè Latte или Café au lait? Тогаш запознајте се со нашето Jacobs Barista Editions Crema – избалансирана мешавина на кафе од најдобрите области во светот. Со ноти на карамела.
  ден 1.575,00
  Слика на Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Crema Intense

  Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Crema Intense

  Дали сакате Caffè Crema, Caffè Latte или Café au lait? Тогаш запознајте се со нашето Jacobs Barista Editions Crema Intense – избалансирана мешавина на кафе од најдобрите области во светот. Со ноти на карамела.
  ден 1.575,00
  Слика на Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Espresso

  Кафе Jacobs 1кг Barista Editions Espresso

  Дали сакате еспресо, капучино или лате макијато? Тогаш запознајте го нашето Jacobs Barista Editions Espresso – моќна мешавина од јужноамерикански и азиски кафиња. Печени зрна кафе кои имаат интензивен и полн вкус со малку зачинети ноти.
  ден 1.575,00
  Слика на Кафе Jacobs 20/1 Café Selection Nespresso

  Кафе Jacobs 20/1 Café Selection Nespresso

  Избор на високо квалитетни зрна Арабика во комбинација со Робуста. Има благ вкус и е совршен за подготовка на капучино или лате макијато. Подгответе го вашето еспресо како и вообичаено и додадете топло млеко, ладно млеко или млечна пена. Број на капсули: 20
  ден 462,00
  Слика на Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Choco

  Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Choco

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 369,00
  Слика на Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Hazelnut

  Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Hazelnut

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 369,00
  Слика на Кафе Jacobs 400гр Cappuccino Milka Choco Light

  Кафе Jacobs 400гр Cappuccino Milka Choco Light

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 378,00
  Слика на Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Choco Vanilla

  Кафе Jacobs 500гр Cappuccino Milka Choco Vanilla

  Уживајте во инстант кафето на Jacobs дома или во движење. Со волшебна миризлива арома. Едноставно посипете го Jacobs Cappuccino со врела вода и кафето е подготвено за уживање.
  ден 369,00
  Слика на Кафе Jacobs 10/1 Classico Lungo Nespresso

  Кафе Jacobs 10/1 Classico Lungo Nespresso

  Интензитет: 6 Број на капсули: 10
  ден 255,00
  Слика на Кафе Jacobs 10/1 Decaf Lungo Nespresso

  Кафе Jacobs 10/1 Decaf Lungo Nespresso

  Интензитет: 6 Број на капсули: 10
  ден 255,00
  Слика на Кафе Jacobs 10/1 Intenso Nespresso

  Кафе Jacobs 10/1 Intenso Nespresso

  Интензитет: 10 Број на капсули: 10
  ден 255,00
  Слика на Кафе Jacobs 20/1 Krönung Crema Nespresso

  Кафе Jacobs 20/1 Krönung Crema Nespresso

  Популарното класично Jacobs Krönung Crema отсега достапно и во форма на капсула. Оваа избалансирана мешавина со неодолива арома е резултат од внимателно избрана Арабика и интензивна Робуста. Комплексна и уникатна арома со избалансиран вкус.
  ден 462,00
  Слика на Кафе Jacobs 10/1 Leggero Lungo Nespresso

  Кафе Jacobs 10/1 Leggero Lungo Nespresso

  Интензитет: 4 Број на капсули: 10
  ден 255,00
  Слика на Кафе Jacobs 10/1 Ristretto Nespresso

  Кафе Jacobs 10/1 Ristretto Nespresso

  Интензитет: 12 Број на капсули: 10
  ден 255,00