Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  J&B

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Виски J&B 1л Rare

  Виски J&B 1л Rare

  Создаден во Лондон и дестилиран во Шкотска. Уникатно шкотско виски, кое содржи 42 вкусови на виски, внимателно комбинирани со цел да се создаде суптилен, мазен и комплексен вкус. Содржи 40% алкохол.
  ден 1.320,00
  Слика на Виски J&B 0.2л

  Виски J&B 0.2л

  Создаден во Лондон и дестилиран во Шкотска. Уникатно шкотско виски, кое содржи 42 вкусови на виски, внимателно комбинирани со цел да се создаде суптилен, мазен и комплексен вкус. Содржи 40% алкохол.
  ден 311,00
  Слика на Виски J&B 0.7л Rare

  Виски J&B 0.7л Rare

  Создаден во Лондон и дестилиран во Шкотска. Уникатно шкотско виски, кое содржи 42 вкусови на виски, внимателно комбинирани со цел да се создаде суптилен, мазен и комплексен вкус. Содржи 40% алкохол.
  ден 945,00