Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кафиња и чаеви

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Кафе Jacobs 18гр Ice Coffee 3in1

  Кафе Jacobs 18гр Ice Coffee 3in1

  Jacobs Ice Coffee е вашиот омилен избор за освежувачко лето. Во летните денови, во секое време ќе се чувствувате студено. Во канцеларија или на годишен одмор, леденото кафе Jacobs 3in1 ве лади со полно ароматизирано кафе кое ве освежува на лице место.
  ден 15,00
  Слика на Кафе Pascalin 100гр Classic

  Кафе Pascalin 100гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 100гр.
  ден 43,00
  Слика на Чај DolceVita Camomilla 10/1 Nespresso

  Чај DolceVita Camomilla 10/1 Nespresso

  Чај од лисја од камилица. Природно и релаксирачко. Без шеќер. Не содржи лактоза. Без глутен. Број на капсули: 10
  ден 146,00
  Слика на Чај Good Nature 20/1 Камилица

  Чај Good Nature 20/1 Камилица

  Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Секоја голтка е дел од пролетната свежина во шолјата чај. Уживајте на неоткриените ливади во секоја шолја чај Good Nature од камилица. Соодветен за секоја пригода, камилицата го заслужува почесното место меѓу вашата колекција чаеви. Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1гр цвет од камилица.
  ден 53,00
  Слика на Чај Podravka 30гр Нане

  Чај Podravka 30гр Нане

  Чај од нане соодветен за секоја пригода.
  ден 59,00
  Слика на Чоколаден напиток во прав Nesquik 200гр

  Чоколаден напиток во прав Nesquik 200гр

  Nesquik чоколадниот напиток во прав го претвора млекото во неодоливо вкусен и хранлив пијалок. Овозможува калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали.
  ден 92,00
  Слика на Кафе Black 'n' Easy 11гр

  Кафе Black 'n' Easy 11гр

  Black 'n' Easy вистинско турско кафе што можете да го подготвите буквално за една минута. Идеално за утро, работа, патување и сите други ситуации во кои е тешко подготовката на овој омилен пијалок. Класичен, со шеќер или млеко - отсега имаме решение за сечиј вкус.
  ден 10,00
  Слика на Кафе DolceVita Cappuccino 16/1 Dolce Gusto

  Кафе DolceVita Cappuccino 16/1 Dolce Gusto

  Кафе пијалак со млеко. Типичен вкус на италијанско капучино. Број на капсули: 16
  ден 275,00
  Слика на Кафе Nescafé 250мл Latte Macchiato

  Кафе Nescafé 250мл Latte Macchiato

  Nescafé Latte Macchiato е вкусна ледено ладна мешавина од кафе и млеко, совршена да ви даде блага стимулација во текот на долгото попладне на факултет, во канцеларија или додека сте на пат. Ледено ладно кафе за луѓе кои се постојано во движење!
  ден 89,00
  Слика на Кафе Pascalin 200гр Classic

  Кафе Pascalin 200гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 200гр.
  ден 81,00
  Слика на Пијалак DolceVita Cioccolata Bianca 10/1 Nespresso

  Пијалак DolceVita Cioccolata Bianca 10/1 Nespresso

  Пијалак со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца. Содржи лактоза. Без глутен. Број на капсули:10
  ден 146,00
  Слика на Чај Good Nature 20/1 Нане

  Чај Good Nature 20/1 Нане

  Ги привлекува и децата и возрасните и поради тоа зазема почесно место во традиционалната домашна аптека. Секогаш свежо приготвен, чајот Good Nature од нане може да се консумира топол или ладен во кој било дел од денот. Чајот од нане ќе биде секогаш добредојден за вашиот организам! Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1.5гр листови од нане.
  ден 53,00
  Слика на Чај Podravka 60гр Шипка

  Чај Podravka 60гр Шипка

  Чај од шипка соодветен за секоја пригода.
  ден 69,00
  Слика на Чоколаден напиток во прав Nesquik 400гр

  Чоколаден напиток во прав Nesquik 400гр

  Nesquik чоколадниот напиток во прав го претвора млекото во неодоливо вкусен и хранлив пијалок. Овозможува калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали.
  ден 155,00
  Слика на Кафе Franck 250гр Rituali Espresso

  Кафе Franck 250гр Rituali Espresso

  Нека Franck Espresso биде заедно со вас во текот на целиот ден. Тајната на кафето Franck е во комбинацијата на најдобрите зрна и нежниот процес на мелење. Неговиот заоблен, чоколаден вкус и специфичниот мирис го сакаат љубителите на кафе. Посебното вакумско пакување во облик на тула ја зачувува уникатната арома и вкус на ова кафе.
  ден 199,00
  Слика на Кафе Gimoka Gran Galá 250гр Мелено

  Кафе Gimoka Gran Galá 250гр Мелено

  Полно тело со интензивна арома, оваа мешавина има лесен вкус избалансиран со мека крема. Слаткиот вкус содржи ноти на чоколадо.
  ден 137,00
  Слика на Кафе Hausbrandt 1кг HH Espresso

  Кафе Hausbrandt 1кг HH Espresso

  Слатка мешавина со зачинети ноти и вкус на лешник и какао. Главната карактеристика на оваа мешавина e совршената арома од комбинацијата на квалитетни зрна кафе Арабика и Робуста. Состав: Арабика 80%, Робуста 20%.
  ден 1.565,00
  Слика на Кафе Pascalin 500гр Classic

  Кафе Pascalin 500гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 500гр.
  ден 209,00
  Слика на Кафе 'Zbregov 200мл Ладно кафе

  Кафе 'Zbregov 200мл Ладно кафе

  Zbregov ледено кафе е вистински дел од неодоливо освежување на млеко. Квалитетно домашно млеко и лесна арома се главните предности на овој третман од највисока класа кога сакате да се однесувате кон нешто оригинално.
  ден 41,00
  Слика на Пијалак DolceVita Cioccolata Al Latte 10/1 Nespresso

  Пијалак DolceVita Cioccolata Al Latte 10/1 Nespresso

  Пијалак со млеко и вкус на чоколадо. Идеално за со појадок за најмладите. Совршен за сите страсни љубители на чоколади. Без глутен. Број на капсули:10
  ден 146,00
  Слика на Чај DolceVita Camomilla 8/1 Dolce Gusto

  Чај DolceVita Camomilla 8/1 Dolce Gusto

  Чај од лисја од камилица. Природно и релаксирачко. Без шеќер. Не содржи лактоза. Без глутен. Број на капсули: 8
  ден 143,00
  Слика на Чај Good Nature 20/1 Хибискус

  Чај Good Nature 20/1 Хибискус

  Замислете го раскошниот цвет на хибискусот преточен во шолја чај Good Nature. Богат со витамини Ц и А, со свеж мирис и со освежително-киселкав вкус, кој ги разбиструва сите ваши сетила. Секогаш свежо приготвен, препорачуваме да се пие како топол или како ладен пијалак. Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 2гр цвет од хибискус.
  ден 58,00
  Слика на Чоколаден напиток во прав Nesquik 800гр

  Чоколаден напиток во прав Nesquik 800гр

  Nesquik чоколадниот напиток во прав го претвора млекото во неодоливо вкусен и хранлив пијалок. Овозможува калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали.
  ден 305,00
  Слика на Кафе DolceVita Al Pistacchio 16/1 Dolce Gusto

  Кафе DolceVita Al Pistacchio 16/1 Dolce Gusto

  Пијалок со вкус на кафе, млеко и фстаци. Број на капсули:16
  ден 275,00
  Слика на Кафе Franck 250гр Rituali Filter

  Кафе Franck 250гр Rituali Filter

  Поради посебниот процес на мелење, кафето Franck Rituali Filter овозможува совршено ослободување на сите ароми на кафе за време на подготовката во машина за филтрирање, давајќи богата и полноправна чаша кафе. Уживајте во неговиот благ вкус и благородна арома на целиот ден.
  ден 199,00
  Слика на Кафе Gimoka Gusto Ricco Bianco 250гр Мелено

  Кафе Gimoka Gusto Ricco Bianco 250гр Мелено

  Традиционална италијанска мешавина, со силен, но пријатен вкус и густ, постојан, вкусен крем. Со зрна Арабика и Робуста од најдобрите плантажи за кафе.
  ден 137,00
  Слика на Кафе Hausbrandt 1кг Nonnetti Espresso

  Кафе Hausbrandt 1кг Nonnetti Espresso

  Ова е една од најпрепознатливите мешавини на Хаусбрант. Кафе со карактеристична арома. Мешавина од најдобрите Арабика и Робуста зрна, со процес на бавно печање. Има зачинети ноти и одлична крема. Состав: Арабика 80%, Робуста 20%.
  ден 1.523,00
  Слика на Кафе Jacobs 17.8гр Iced Salted Caramel

  Кафе Jacobs 17.8гр Iced Salted Caramel

  Дали сакате капучино со густа кремаста пена и освежување? Обидете се со Jacobs Iced Cappuccino со солен вкус на карамела. Леденото кафе на Jacobs е вашиот омилен избор за освежувачко летно време. Магична арома на Jacobs - секоја чаша ги буди вашите мали и големи соништа.
  ден 20,00
  Слика на Кафе Rio 100гр Cubanita

  Кафе Rio 100гр Cubanita

  Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на Rio Caffe препознатливи по својот врвен квалитет.
  ден 30,00
  Слика на Чај Good Nature 20/1 Планински

  Чај Good Nature 20/1 Планински

  Исклучително пријатниот мирис и вкус ви ја обвиткуваат душата со смиреност, а непцата со милина. Секогаш има време за шолја добар чај! Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1.5 гр од надземниот дел на планинскиот чај.
  ден 65,00
  Филтри Close
  Min: ден 6,00 Max: ден 24.995,00
  ден6 ден24995