Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Kalodont

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Паста за заби Kalodont 75мл Active black

  Паста за заби Kalodont 75мл Active black

  Природната состојка, активиран јаглен, ги отстранува дамките без полирање и стружење, спречува кариес, ги одржува забите и непцата здрави.
  ден 82,00
  Слика на Паста за заби Kalodont 75мл Trendy White

  Паста за заби Kalodont 75мл Trendy White

  Trendy White е најнапредната формула за белење на заби Kalodont! Активните состојки ги отстрануваат дамките и нечистотиите од забите, а сјајните честички од мајчина душица и даваат волшебен сјај на насмевката. Го освежува здивот долго време. Ги отстранува дамките од забите, ги неутрализира киселините во усната шуплина и ги отстранува плаките од забите. Содржи состојка пентазодиум трифосфат, која спречува формирање и таложење на забен камен на забите. Без парабени, шеќер и глутен. Новите, модерни формулации на пастата за заби Калодонт овозможуваат уште поефикасна заштита на забите и усната шуплина.
  ден 82,00